Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tréninkové místnosti

Goto down 
+2
Yuuki Botan
Yoshiro Uchiha
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 9:44 pm

Juchúú pochopil to a to som nemusel byť hrubý !
Mizukage nebude mať nervy lebo on sáám odišiel !

Pomyslíím si a pozeral som k nemu .
Ale to čo robil sa mi nepáčilo !
Nechcel som trénovať ale čo je hlúpi ?
Udierať nezmyselne do laty ?
Na ta čo je od niekaľ spadol ?
Ja som k nemu pristúpil že zistím čo vlastne chce robiť .
"A ty vlastne čo si tu trénoval ?
Že si tu takto ničíš hánky ?"
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 9:50 pm

Trénujem taijutsu. Povedal som bez toho aby som sa na neho pozrel. Stále som udieral do figuríny. Po chvíli ma ale bolesť premohla. Potrebujem zosilnieť! Povedal som zatiaľ čo som vyťahoval obväzy. Prišiel som k jazierku a namočil som ich do vody. Potom som si s nimi obviazal ruky. Po tom, čo bolesť na chvíľu ustúpila som znova začal bezhlavo udierať do figuríny.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 9:54 pm

"A ty si idiot alebo ninja ?
Udieraním do laty veľmi nezosíliš možno si spravíš večšiu výdrž alebo odolnosť ale na silu je treba posilovanie a toto je docela neúčinná forma tréningu doslova mi je zle keď s na to pozerám si chuunin skús si to zobrať z iného pohľadu a zameraj sa na niečo čo chceš vedieš a v čom chceš preferovať !"
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:00 pm

Prestal som udierať. Otočil som sa na neho a spokojne som sa usmial. Minao-sensei. Takže som vám neni až tak ukradnutý, však? Povedal som spokojne. Prestal som udierať. Takto som si hlavne vybíjal zlosť. Tak, čo by ste navrhli aby som trénoval, sensei?
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:09 pm

"Ale ale nič si nenahovááraj ide len o to že nemám rád ľudí ktorý robia hlúposti a nevedia čo zo sebou všetko čo som povedal je stále pravda a aj platí ."
Uškrnul som sa .
"To ti poviem jedine ak mi ukážeš čo vieš ... "
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:11 pm

Otočil som sa k figuríne a začal som ju mraziť. Figurína bola po chvíli celá zmrznutá. Potom som do nej kopol a tá sa roztrieštila na malé ľadové kúsky. Otočil som sa na senseia a čakal som, čo na to povie.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:13 pm

"Takže Hyouton ?
Ak si dobre pametám máš teda suiton a fuuton podstatu ...
A čo najviac z toho ťa baví ?
Ktorý z tých elementou radšej by si vedel chceš byť radšej dobrý v útoku alebo radšej obrana ?
Alebo mať niečo také že aj v obrane aj útoku no potom ale zabudneš na genjutsu len si povedz ... aj keď ani sám veľa toho potom neviem .
A tak to zas nie ja som najlepší ! XD "

Povedal som hrdo nakoniec .
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:16 pm

xDDD
Najviac využívam Hyouton. A bolo by asi lepšie ak by som mal niečo aj v obrane aj v útoku. Po tom, čo sa sensei pochválil som sa potichu zasmial. Nebolo to preto, že by to neohla byť pravda, ale ten spôsob akým to povedal ma rozosmial.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:23 pm

"Na obranu ... hmm počkaj porozmýšľam ... a nesmej sa lebo zle skončíš ! "
Povedal som teraz zasa diabolsky ale radšej som potom rozmýšľal čo za prkotina to vlastne bola !
Dumal som ... dumal som dlho po kým som na to neprišiel !
"Myslím že som počul o jednej technike ... z vody ktorá by dokázala vytvoriť pred tebou alebo okolo teba vodu ktorá by bola schopná odraziť aj nejaké techniky či niečo čo na teba by hodily a oheň jak by zmet ... to by sa ti keď tak mohlo hodiť či niečo iné ?"
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:26 pm

To je dobré, čo je to za techniku? Spýtal som sa s úsmevom. Nakoniec to je vážne skvelý človek. Pomyslel som si, a čakal som čo povie.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:32 pm

"á!
Priveľa otázok !
Ja si to až tak dobre nepametám preda len ja sám to neviem ale možno myslím že sa to volalo akosi že Suiton : Hyoujiku či ... Hekki či ako ale ak to budeš chcieť to zájdeme vlastne za Mizukage teda ty sám lebo mne dá zasa nejakú robotu ako ju poznám .
No a teraz keď tak ak toľko chceš do niekoho udierať tak môžeš domňa pri súboji ak nie !
Tak neviem čo ťa naučím ja preferujem ninjutsu z mečom a taijutsu dokopy ."
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:38 pm

Hai, neskôr potom zájdem k Mizukage po tú techniku. Povedal som a zasmial som sa. Asi by sme mali začať až zajtra. Som už dosť unavený. Povedal so ma zívol som si. Tak sayonara! Povedal som a odišiel som domov.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:46 pm

Ako on odišiel ja som tu ostal predsa len tu bola ešte Yuuki ku ktorej som sa vrátil lebo stále som neodhalil čo jej je !
A teraz ma niečo napadlo !
Podišiel som v tichosti k nej a zozadu sa opýtal .
"Yuuki ... niesi tehotná ?"
Všimol som si predtým ako si držala brucho teraz jej bolo asi zle a tak podobne docela ma to zaujímalo !
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 18, 2011 3:27 pm

Pomaly som sa otočila a vyprskla som smiechom. A s kým Hajajú?! Pre Jashina nič lepšie ťa nenapadlo? Smiala som sa ďalej. Povedala som, zakopla som ... stačí? Pousmejem sa. Bolo mi síce divne ale to prejde, je to len malinké zranenie ... ktoré sa asi nebude dať vyliečiť.
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Nov 18, 2011 8:27 pm

Prišiel som sem a uvidel som môjho senseia. Prišiel som k nemu a Yuuki. Minao-sensei, môžeme ísť trénovať? Spýtal som sa ho a snažil som sa usmiať. Ahoj Yuuki. Pozdravil som a čakal som, čo mi povie sensei.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 6:30 am

Yo! No nechám Vás ... musím a vrátiť ... do ANBU. Usmejem sa, nasadím si masku a vyvolám Saaha. Zamávam im a odbehnem preč. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:25 am

"Ehm no a je to nutnéé ?
Kvôli tebe utiekla no nevadí !
A zistil si vlastne čo chceš trénovať alebo teda budeme musieť zájsť za tou mizukage ?
ale tam si ideš sám to som ti už raz povedal tak šup šup !!"

Ja som sa potreboval ešte niečo ísť spýtať a ona vážne zdrhla ale vedel som kam by šla .
Kto vie či ju tam nájdem
"Choď sa tam teda pozrieť dobre ?
Možno nam dá aj misiu aj keď dúfam že ne "

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:54 am

Vzdychol som si a pozoroval som, ako obidvaja zmizli. Kedže mi tréner povedal, že by som mal ísť k Mizukage, tak som tam teda šiel. Pomaly som sa vydal k budove Mizukage.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 12:29 pm

Dorazil som na tréningové miesto kde som začal trénovať na stromoch svoj švih .
Keby tu bol aj môj žiak začal by som ho teraz kľudne trénovať .
Návrat nahoru Goto down
Akio Yamada
Gennin
Akio Yamada


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 16. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 3:44 pm

Dorazil jsem na tréninkový plac a všiml si tam nějakého muže, který cvičil. Byl, ale na druhé straně cvičiště, takže jsem se jen postavil k jednomu sloupu a čekal na Yuuki.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 3:46 pm

Doskočila som k Akiovi a nasadila som si masku. Chcem ti niečo dať, mal by si sa to naučiť. Síce to nevidel ale usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Akio Yamada
Gennin
Akio Yamada


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 16. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 3:51 pm

Podíval jsem se na ni, ale to už na sobě měla masku."Ehm...Jo? Naučit? No... jasně..." Usmál jsem a čekal, co pak to bude.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 3:56 pm

Mám tu zvitok na Suirō no Jutsu, teda vodné vezenie. Hodilo by sa ti to ak by si sa k nám pridal. Chceš sa to naučiť? Spýtam sa ho.
Návrat nahoru Goto down
Akio Yamada
Gennin
Akio Yamada


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 16. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 4:05 pm

Hmm... Zamyslel jsem se."No...já....ehm..." Nevěděl jsem, jak to říct."Já... já ještě nezkoušel manipulovat s nějakým jiným elementem, než byl led... ani nevím, jestli tu podstatu vůbec teď dokážu zvládnout... jestli ji ještě dokáži teď... prostě ovládnout.... ono... my ovládáme led, ale ty ostatní se taky musíme učit... no... mohl bych to ale zkusit...." Podíval jsem se na ni a čekal, co na to řekne.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 4:06 pm

Dala som si dolu plášť aj masku a položila som ich na zem aj zo zvitkom. Takže tak je to! A čo takto keby som ťa naučila manipulovať najprv z vodou? Usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkové místnosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové místnosti
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tréninkové prostory
» Tréninkové prostory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Kirigakure no sato-
Přejdi na: