Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tréninkové místnosti

Goto down 
+2
Yuuki Botan
Yoshiro Uchiha
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yoshiro Uchiha
Hokage (Vůdce klanu Uchiha)
Yoshiro Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 10, 2011 5:09 pm

Obrovské louky s rybníky, kde se nejčastěji trénuje.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto4u.forumczech.com
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 8:49 pm

Odbehla som spolu zo Saahom na lúku, sadla som si na zem a oprela som sa oňho. Privrela som oči a sledovala som oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:09 pm

Prišiel som na tréningové priestory a začal som trénovať taijutsu. Začal som útočiť do figuríny a keď ma to prestalo baviť, zamrazil som ju. Potom som do nej kopol a zostali po nej iba kúsočky ľadu. Vzdychol som si a sadol som si na zem. Bola celkom zima, ale nevadila mi. Mal som ju rád. Po tom, čo som tam len tak sedel a pozoroval som okolie a oblohu som si všimol tigra a nejaké dievča. Nevidel som ju poriadne tak som sa postavil a šiel som smerom k nej. Keď som bol pri nej usmial som sa. Ahoj Yuuki! Čo tu robíš? Prišla si trénovať? Spýtal som sa jej a sadol som si na zem oproti nej.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:19 pm

Oh! Kenta'shi-sama!? Rýchlo som sa otočila k nemu a zložila som si masku. Bol to brat Hitomi a mala som pred ním rovnakú úctu. No mala som po službe tak som si myslela žeby som sem mohla prísť a sadnúť si ... Usmiala som sa. Ako vidím, trénovali ste ... Okomentujem rozbitú figurínu. A ako sa máte? Dostali ste už senseia? Spýtala som sa a odvolala som Saaha.
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:25 pm

Eh... Yuuki, prečo mi vykáš? Pripadám si divne. Usmial som sa. Mám sa celkom dobre. A áno, práve som dostal senseia. Povedal som a zamyslel som sa. Áno, sensei. Mal by som ho vyhľadať. Ale moc sa mi nechce. Po tom, čo som si povedal, že senseia vyhľadám zajtra som sa venoval už iba Yuuki. A čo ty? Ako sa máš?
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:31 pm

Eh, lebo no si brat Hitomi-sama!? A-a tým pádom môj nadriadený! Ale ak nemám tak nebudem! Zasmejem sa. A kto to je? Vieš jeho meno? Spýtam sa. No, mám sa celkom fajn! Zatiaľ žiadna misia a všetko je ok ... ale mala by som trénovať. Ale nechce sa mi ... Odfrkla som si, som maximálne lenivá čo sa toho týka. Mala by som zlepšiť jednu techniku ... Zamyslela som sa, aj keď nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:43 pm

Moja nálada bola pod psa jedine Aiko mi ju spríjemnovala vrnaním na mojom ramene preto som ju aj pohladil .
Myslel som si že si pôjdem zatrénovať no niekto tam už bol a bol tam asi ten !
Práve ten čo som ho mal trénovať !
No ale bolo tam aj maličká Yuuki tak čo pozdravím ju aby to bolo nenápadné a potom pôjdem lebo by bolo divné keby ma vidia a odídem .
"Zdravím Chibi Yuuki .... čože trénuješ tu tohoto týpka ?"
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:45 pm

Chibi Yuuki!? Hej Hajajú! Čo to má byť za oslovenie! Vyplazím mu jazyk. Nie netrénujem, vlastne ... že ty budeš už konečne sensei ? Uškrniem sa naňho. Potom si všimnem jeho mačky - Aiko, ak by nebola taká zlatá asi by som ju nemala rada ... kso, som žiarlivá na mačku? Som prepracovaná.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:48 pm

Aiko sa otočila chrbtom od Yuuki a zasyčala ako mačka no ja som ju zobral do rúk čo mi bude zadkom na ramene?!
"Nehovor mi Hajajú !
Mini Yuuki je pre teba to správne oslovenie a to mi nezoberieš a nie niesom senseii ešte nie"
Dúfal som XD že to ten týpek nevie že som jeho senseii .
"No a čože tu teda robííš ?"
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:51 pm

Na čele mi navrela žila. Neklam! Si jounin už dosť dlho a taktiež si jediný bez týmu v dedine! Vyplazím mu jazyk. A to že som malá neznamená že ti nemôžem nakopať! A aj tej tvojej mačke! Baka Hajajú! Nafúknem sa. A oddychujem, nemám misie tak si krátim čas ...
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:53 pm

Ja som sa k nej priblížil a prstami som ju chytil za líčka a začal trocha ťahať .
"Ale čože si taká papuľatá Ai chan mi necháš pekne napokoji a nebudeš ma volať hajajúú lebo sa stebou pohrám ja "
Hovoríl som výhružne ale nie nejako násilne alebo tak .
Potom som pre istotu odstúpil !
"Jááá stáále o ničom neviem a neklamem len sa mi nechce trénovať tie decká ."
Ai naňu tiež z môho ramena "posmešne" kukala -
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:57 pm

Ty? So mnou? Pohráš? Hmm! Ani sa ma nedotkneš! Nemáš na to Hajajú! Znovu mu vyplazím jazyk a uškrniem sa. Fajn, fajn pre tentokrát ti verím! Pozriem sa naňho. Prídem k nemu bližšie a chytím ho za uši. Aspoň že tie sa nezmenili! A snáď ti to stále rovnako vadí! Zasmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:00 pm

Na čele nabehle žila mne a ruku jej dám dole a radšej ju držím .
"Rada provokuješ ?
A nemám to aby som sa na to pozrel že ?"
Moja ruka bola vo vzduchu a mierila k nej hýbal sa každý prst na nej a nevedel kam zamieri !
Nakoniec som ju tam začal štekliť ale poriadne
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:03 pm

Kyaaaaaaaaaaaaaaah! Nie, nie dooosť! Stačí prestaaaň! Začala som sa smiať a snažila som sa mu vytrhnúť alebo ho aspoň kopnúť. Začali mi tiecť slzy. Hajajú to stačííí! Nemohla som už ani poriadne dýchať.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:04 pm

Ja som prestal ale potom som jej držal obe ruky aby mi nemohla nič spraviť .
"Ale ktože tu mal plno rečíí a nakoniec tu plače ?
Čo mimi Yuki ?"
Hovoril som posmešne a na tvári som mal víťazný úsmev .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:07 pm

Vyplazím mu jazyk a v duchu si poviem, Suitongun. V jeho rukách sa rozpadnem na vodu a objavím sa za ním. Stále som sa ale smiala a chcela som vidieť jeho reakciu na to.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:09 pm

Ja som sa otočil .
"Héééj tak toto bolo podléé toto si predtým nerobila !"
Aj tak som mal ale pocit že som vyhral ^^.
"Čo inak ako sa ti darí dlho som ťa nevidel .
Ale akosi si aj tak nevyrástla ."
Prezriem si ju lepšie .
"No na určitých miestach aj hej ."
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:11 pm

Nadriadení?! Pomyslel som si po tom čo mi to Yuuki povedala. Potom som sa na to vykašľal. Pozrel som na toho týpka čo sem prišiel. Kto to vôbec je? Je možné, že by to bol môj sensei? Stále som sedel na zemi a kukal som nepríčetne na nich a zamýšľal som sa nad mojim senseiom. Vypadal som ako by som spal s otvorenými očami.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:12 pm

Pred tým sme mali asi 7 tak sa nediv Hajajú! Zasmejem sa. A vyrástla som! Nafúknem sa no po jeho komentári na môj "vývoj" sčervenám. Rýchlym pohybom vyvolám Saaha a skryjem sa zaňho. Hajajú baka!? Okríknem ho ešte.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:14 pm

Ai aj keď bola maličká skočila predomňa bola tak veľká ako moja dlaň a syčala na toho obra pred nami XD .
"Ja prečo ?
Ale ja hovorím len pravdu nepovedal som nič čoby tak nebolo nieje tak ?
A tak no to je pravda v tedy si sa strašne háádala ale aj tak som vyhráával "
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:16 pm

Nevyhrával!? Vysadla som na Saaha a uškrnula som sa naňho. Kso ... pokiaľ to takto pôjde ďalej, no ale aspoň si nevšimol to čo nemal!Pomyslím si a jemne si rukou prejdem po bruchu, Saah mal veľkú hrivu tak to nebolo vidno.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:21 pm

Aiko mi radšej vyskočila zasa na rameno ale bolelo to !
"Au .. hej .. ehm "
Pozeral som potom k nej .
"Čože to mááš za potvorku ?"
Opýtal som sa aj keď ja som to vedel že som vyhráával ! Aiko mi to mohla potvrdiť .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:24 pm

Potvorku!? Toto je Saah, môj tiger Hajajú! Okríknem ho a Saah hrdo zavrčí a premeria si Manaa pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:27 pm

"Ai je krajšia !
A ako vlastne ho dlho mááš ? "
Opýtal som sa a Ai sa mi otierala u hlavy a vrňala jej tam bol odobre .
"Čo tak si zatrénovať ?"
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 3:30 pm

Ai? Krajšia? Che! Vyplazím mu jazyk a ľahnem si na Saaha. Ale Saah je pohodlnejší, silnejší a hlavne je môj spoločník! Najlepší! A verím že nikdy nezradí! Saah spokojne zavrčí. A trénovať? Hmm ... ale tu by som bola moc na očiach, nezabúdaj som Oinin ... Poviem mu a usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkové místnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové místnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tréninkové prostory
» Tréninkové prostory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Kirigakure no sato-
Přejdi na: