Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Obytná oblast

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 7:50 pm

Niekedy boli strašne krátke že? Chvála bohu dorástli ... Usmejem sa naňho, všimnem si jeho pohľadu. Umm ... ?
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 7:56 pm

Ako nakonci sa kumne pozrela a vydala aj keď len hlások akosi som pocítil normálne trému čo u mňa niečo také nebolo .
"Ehm nie nič ... prepáč ."
No akosi som pohľadom neuhol len som sa trocha priblížil no v tom som si uvedomil čo robím a čo sa deje no a to ma dosť dostalo akosi som začal premýšľať v tejto chvíľi moc čo asi dobre nebolo lebo som bol ticho a ja hovorím dosť .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:01 pm

Privrela som oči a chytila som ho rukami za tvár. Si v poriadku ... ? Minao? Nezvykla som ho oslovovať menom, vždy len Hajajú alebo Baka. Som zvedavá ako zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:09 pm

Ja som sa len troška usmial a dodal som .
"Trošička .. som sa zahľadel .... naozaj si vyrástla do krásy ... "
Hovorím som nezvykle miernym hlasom .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:12 pm

Sčervenala som a pozerala som sa mu do očí. Ja ... Arigato ...
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:15 pm

Ako som ju držal iba o mňa trocha opretú čo spadla o niečo viac som ju objal teda moja ruka prešla okolo jej pasu .
Už som nič nehovoril len som sa naklonil viac jej perám .
Akosi som vedel že to chcem spraviť minule možno som si z nej robil srandu ale teraz to bolo akési iné .
Moje pery som priložil opatrne na tie jej a jemne možno trocha nesmelo ju pobozkal.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:22 pm

Zavrela som oči a pritúlila som sa k nemu. Bozk som prehĺbila no potom som sa, vďaka nedostatku vzduchu musela trošku odtiahnuť. Zo zahmleným pohľadom som ho sledovala no potom som sa usmiala a prešla som mu rukou po líci.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:30 pm

Bol som tvárou stále blízko cítil som ako mi pulzuje srdce .
Ale cítil som sa veľmi dobre .
Nakoniec som sa oprel mojím čelom o to jej a bez slova som priložil moje pery na jej a prešiel som len po nich dokonca aj jazykom akokeby som ju chutnal .
A až potom som to premenil na ďalší bozk ale bol taký pomalší ale snažil som sa ho prehĺbiť jazyk som ale nepoužíval nechcel som si to priznať ale bol som začiatočník XD .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:38 pm

Usmiala som sa a hneď ako som ucítila príležitosť náš bozk som prehĺbila. Netušila som prečo ale vždy keď som bola s ním dokázala som aj nemožné. Postavila som sa na špičky aby som bola bližšie k nemu.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:17 pm

Trocha som ju k sebe pritisol tak ako keď stála nech je o mňa opretá a lepšie sa jej tak stojí .
A pritom som stále vychutnával jej pery prišlo mi to ale také zvláštne ešte nedávno som si z nej možno trochu robil srandu a dokonca dnes ma až tak očarila že som jej neodolal prišlo mi to trocha vtipné ale nesmial som sa alebo teraz som mi to z hlavy aj tak rýchlo sa vyfúklo .
Ako ona prehĺbila bozk ja som jej to opätoval tak že som jemne privrel aj jej pery tými mojími ale len tú spodnu a nasal ju takto som v tom pokračoval .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 8:16 am

Chytila som sa jeho ramien a snažila som sa mu bozk oplatiť. Trošičku som sa odtiahla a pohladkala som ho rukou po líci. Potom som sa mu znova vrhla na pery a jemne som mu po nich prešla jazykom. Potom som naše pery spojila, usmievala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 9:02 am

Ako spojila naše pery tak som teraz vyskúšal niečo iné .
Na malý okamih som opatrne mojím jazykom vošiel do jej úst kde som len špičkou preskúmaval a ochutnával jej vnútro.
Nakoniec som vyhľadal ten jej jazyk okolo ktoré som začal pomaly krúžiť .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 10:03 am

Neubránila som sa tomu a sčervenala som, bolo to niečo nové. Naplnil ma neopísateľný pocit. Bol príjemný, dá sa povedať že som naňho čakala strašne dlho. Naše jazyky spolu hrali milostnú hru ktorú som si nesmierne užívala. Oplácala som mu bozk náruživejšie.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 10:17 am

Mojou rukou som prešiel po jej chrbte a bozky som jej tiež stále oplácal cítil som ako sa to asi páči aj jej .
No už pomaly sa od nej odtiahol ale tak aby som jej videl do očí .
Rukou som ju pohladil po tvári a tým jej odrhnul vlasy z tváre .
Na tvári som mal jemný úsmev .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 10:21 am

Ako sa odtiahol, pozrela som sa mu do očí. Heh, žeby som začala častejšie nosiť košele? V duchu sa zasmejem. Arigato ... Pošepkám do ticha a prejdem mu rukou po líci.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 10:23 am

"Nečakal som ale ... že sa takto zakukám .
Umm prepáč.... "
Ja som sa zasa ospravedlnil za to minulé doberanie aj keď to som presne nepovedal .
Ale bol som rád že jej to nevadí ja som zo začiatku tak trocha čakal že sa odtiahne .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 10:55 am

Zakukáš ... ? T-tým chceš povedať že ... ? Sčervenala som a nevnímala som že sa ospravedlnil. Len som sa mu pozerala do očí.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 10:57 am

"Hej .... je to práveže rýchlo to je asi jediný problém ....
Vážne si ma teraz dostala .... "
Povedal som teraz ale potichu .
Ja som to hovoril takto aj keď možno viac romanticky by to bolo lepšie no ja som stále bol taký že radšej som to tak nechcel hovoriť .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 11:18 am

A ... cítiš sa kvôli tomu zle ... .? Ja ... mala by som ísť. Odstúpila som a kusla som si do pery. Musím sa vrátiť do ANBU ... nechoď za mnou ... prosím ... Vzala som si svoje veci, vyvolala som Saaha a odišla som na ňom preč. (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 12:24 pm

Hmmm žeby ... som spravil hlúposť ?
No tak čo už .... kto vie čo bude ďalej .

Ja som sa pobral smerom do trénovacích priestorou .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obytná oblast - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obytná oblast
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Kirigakure no sato-
Přejdi na: