Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Mizukage

Goto down 
+2
Kenta'shi Yamada
Yoshiro Uchiha
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yoshiro Uchiha
Hokage (Vůdce klanu Uchiha)
Yoshiro Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeSun Nov 06, 2011 7:42 pm

Budova uprostřed vesnice, ve které tráví většinu času Mizukage.
Kancelář Mizukage Atkju1
Návrat nahoru Goto down
https://naruto4u.forumczech.com
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 7:52 pm

Prišiel som pri budovu Mizukage a celú som si ju prezrel. Nemal som tú budovu moc v láske pretože som tam dostával dosť žalostné misie a taktiež tam boli dosť nepríjemné schody ktorých nebolo zrovna málo. Vzdychol som si a vydal som sa po schodoch až pri kanceláriu. Len som tam stál a pozeral som na dvere a rozmýšľal som či mám zaklopať alebo nie. Chcel som nejakú misiu, ale určite nie nudné zbieranie odpadkov ktoré sa k shinobi vôbec nehodia. Nakoniec som zaklopal na dvere a oprel som sa o stenu. Čakal som na vyzvanie, teda ak tam Mizukage-sama vôbec je.
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 7:58 pm

Seděla jsem za svým stolem a hrála si s tužkou, kterou jsem držela v jedné ruce. Na mém stole se vršila hromádka papírů. Vyplněných. V duchu jsem cítila silné zadosti učinění, ikdyž jsem samozřejmě tušila, že tenhle stav nevydrží dlouho.
Vsadím se, že ani ten chytrák z klanu Senju, co s tím přišel první si nepředstavoval, že okolo toho bude tolik papírování,
Ještě chvíli jsem si užívala luxusu jen tak sedět, dokud mě nezačalo trápit svědomí.
Máme tu nějakého Chunina, který nemá senseie. Takže vzhůru do toho.
Vyhrabala jsem ze stolu zase jiný kus papíru a zahleděla se do něj.
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 8:01 pm

Po chvíli mě vytrhlo ze zamyšlení klepání. Vzhlédla jsem od papíru a po chvíli ho položila na stůl. Podívala jsem se ke dveřím.
Vstupte.
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 8:03 pm

Vošiel som dnu a usmial som sa na Mizukage. Zdravím Mizukage-sama. Povedal som a len som čakal, kedže pozerala do nejakého papieru a asi na mňa nemala moc času. Dúfam, že som neprišiel nevhod.
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 8:07 pm

Prohlédla jsem si příchozího.
Hmm, ty jsi Ken'ichi Yamada, že? Co potřebuješ?
Vzhledem k tomu, že jsem právě řešila jeho, mohla jsem trošku zapůsobit.
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 8:13 pm

Celkom ma zaujalo, že si ma pamätá. Áno. Chcel by som nejaký tým, alebo misiu. Povedal som a čakal som ako zareaguje. Pohliadol som na kopu papierov ktorá bola na stole. Páni, tam je vážne dosť papierov. Práca Mizukage musí byť dosť otravná.
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 8:22 pm

Povzdechla jsem si a spustila přednášku, kterou jsem opakovalu už nespočetněkrát.
Nejsme skrytá Listová, ale skrytá Mlžná, ačkoliv Mlžná vznikla potom, co se jí inspirovala, není její věrná kopie. Daleko výhodnější, než určovat tými na trvalo je snažit se o to, aby členové vesnice co nejvíc navzájem poznali své schopnosti a tými skládat podle toho, jak si to žádá situace. Bude ti tedy přidělen pouze sensei. A co se týká misí, když pro tebe nějakou budu mít, dozvíš se to.
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 9:00 pm

Hai, kto to bude? Spýtal som sa a zamyslel som sa. Potom som pozrel na Mizukage a čakal som na odpoveď. Aspoň budem mať s kým trénovať. Dúfam, že to bude nejaký schopní ninja.
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 9:12 pm

Zhluboka jsem se nadechla. Tuhle otázku jsem řešila, než přišel a teď jsem si to musela naposledy z analyzovat. Po krátkém přemýšlení jsem k němu vzhlédla.
Tvým senseiem bude Minao Yajuu. Ještě mu o tom dám vědět, byla jsem si jistá, že je to nejlepší volba.
Návrat nahoru Goto down
Kenta'shi Yamada
Chunnin
Kenta'shi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 13. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 9:15 pm

Dobre, ďakujem. Usmial som sa a trocha som sa uklonil. Potom som sa vydal k dverám. Dovidenia, Mizukage-sama. Povedal som a odišiel som z budovy a šiel som preč.
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeWed Nov 16, 2011 9:24 pm

Kývla jsem mu na pozdrav a počkala až za ním zapadnou dveře. Otočila jsem se na židli k oknu a vyhlédla do mlhy za ním. Po chvíli se u mě v kanceláři objevil jeden shinobi. Měla jsem zvláštní systém na to, jak jim dávat vědět. Můj pohled byl dál upřený do mlhy.
Zařiďte, ať se ke mě do kanceláře dostaví Minao Yajuu. Co nejdřív.
Shinobi se jen lehce uklonil a zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 9:48 am

Objavil som sa pred kanceláriou šiel som ale sem docela pomalým krokom.
Chvíľu som stál pred dverami nech čujem že či sa tam niečo deje a sakra ona tam asi je !No čo nakoniec som teda zaklopal na dvere a po tom som vstúpil dnu .
"Dobré ráno Mizukage , čože odomňa potrebujete ?"
Dúfam že to nebude nejaká misia ... sakra ako som sa ja vlastne dostal na Jounina ..
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:01 am

Když jsem uslyšela, že Minao vstoupil dovnitř, obrátila jsem se i s židlí od okna k němu. A přejela ho pohledem.
Přidělila jsem ti žáka.
Vytáhla jsem ze stolu Ken'ichiho složku a hodila jí na jeho stranu stolu.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:03 am

Nééééééééééé ! Začo?!
Zhrozene som sa pozrel k papieru ktorý bol na stole a zobral som si ho do rúk.
"Ehm ... nóó dobre ale nemusím ho vyhľadať nie ?
Keď ma keď tak vyhľadá on tak v tedy mu keď tak pomôžem určite alebo sa týka to z nejakou misiou ?
Lebo ja akosi mám dosť práce ."
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:18 am

Podívala jsem se na něj vážným pohledem.
Minao Yajuu opovaž se z toho zkusit zase vyvléknout! Nemusíš ho hledat, ale to neznamená, že nebudeš další měsíc nikde k nalezení, rozumíme si?
Měla jsem lokty opřené o stůl a ruce spojené nad ním. Přes ty jsem ho chvíli opřeně pozorovala. Pak jsem se opřela do židle.
A co že to máš za tak důležitou práci?
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:33 am

"Ehm nóó ... ummm..... "
Po chvíľke som ale dodal.
"Mal som na pláne ísť trénovať jednu zo svojích nových techník tak aby som keď tak nikoho neohrozil.
A inak ja zato nemôžem že ma nemôžete nájsť ja sa vôbec neskrývam !"

Ja tak nemám rád tie decká ....
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:43 am

Povzdechla jsem si a přivřela oči.
Dala bych krk, že v tom, že ho stále nemůžu najít není nevinně. Ale jak mu mám sakra něco takového dokázat?!
Novou techniku?..... no, dobře. Doufám, že s tím že jsi dostal žáka nemáš nějaký problém. Je to především proto, že si takhle odbydeš dost práce, kterou by si jinak musel splnit v podobě misí. Navíc jsem ti přidělila Chuunina, takže by se ti s ním mělo lépe pracovat. Myslím, že je to lepší varianta, než tě posílat na mise, ne?
Pro mě tedy rozhodně, když ho nebudu posílat na mise tak častto, budu mít větší jistotu, že se mu nic nestane. A to je důležité.
Myslí mi proběhla představa toho, co má v sobě zapečetěné.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:58 am

To[i] radšej misia ...
V tedy aspoň keď ju robím je kľud hlavne keď ju dokončím si spravím vždy voľno ^^

"Mnó ja tak trocha nemám rád keď dostávam nastarosti tým .
A je to len jeden člen ?
Či ich dostanem viac ? "
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 11:09 am

Zhluboka jsem se nadechla a zabubnovala prsty o stůl.
Nejsme Konohagakure no sato, ale Kirigakure. můj hlas zněl tiše, ale velmi důrazně. Mělo na to vliv i to, že už jsem to říkala za tak krátkou dobu podruhé.
Tady se nerozdělují tými na pevno, ale podle toho, jak si to žádá situace. Pouze shinob na úrovni Chuunina a nižší dostávají senseie, aby se měli od koho učit. Pokud o to nestojíš, přidělím ti tedy jen jednoho. Chápeme? pozvedla jsem tázavě obočí.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 11:19 am

"No tak dobre ak to teda bude nutné a nájde si ma vážne mu pomôžem ... a určite sa nevytratím nikde z dediny !
Inak je treba niečo iné spraviť ?
Alebo môžem ísť ?"
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 11:39 am

To doufám.
jen jsem na něj mávla rukou na znameni aby šel. Pak jsem se otočila zpátky k mlze za oknem. Nějakým zázrakem se tady ještě neobjevili další papíry a já toho hodlala náležitšě využít a zaplnit čas...... přemýšlením.
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeFri Nov 18, 2011 8:42 am

Už zase jsem seděla za stolem a dělala papíry. Bylo neskutečné, kolik jich dokázali lidé, kteří po mě něco chtěli, nebo případně já po nich, vyprodukovat. Občas jsem měla pocit, že si dal někdo za cíl svého života vyprodukovat tolik papírů, abych se z nich už nevyhrabala.
Jedna smlouva, přečíst, podepsat, druhá smlouva, přečíst, podepsat, jeden výhrůžný dopis, přečíst, roztrhat, vyhodit, třetí smlouva, přečíst, podepsat, milostný dopis, přečíst, roztrhat, hodit do koše...
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:09 pm

Během chvíle jsem se objevila přede dveřmi kanceláře. Zaklepala jsem a čekala na vyzvání od Mizukage-sama.
Návrat nahoru Goto down
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 11:04 pm

Už jsem to měla skoro všechno hotové. Na stole mi ležel poslední papír. Už už jsem po něm sahala, když v tom se ozvalo zaklepání.
Ksó! Ty lidi si tedy umí vybrat.
Dále!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Mizukage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Kirigakure no sato-
Přejdi na: