PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Akio Yamada

Goto down 
AutorZpráva
Akio Yamada
Gennin
Akio Yamada

Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 16. 11. 11

PříspěvekPředmět: Akio Yamada   Wed Nov 16, 2011 10:46 pm

Akio Yamada

JMÉNO: Akio Yamada
SKYPE: Mayestro691
VESNICE Kirigakure no Sato
VĚK: 14 – Narozeniny – 31.12.
POHLAVÍ: Muž
ORGANIZACE: V budoucnu by se chtěl přidat k Oininum ( Respektivně si nechci dávat nějakou vysokou hodnost a nevím, jestli se hned můžu přidat k Oininum, ale prostě bych chtěl asi být gennin, který před nějakou dobou vyšel akademii a který se chce hlásit na zaučení do této organizace, aby se mohl stát právoplatným oininem xD...)
TECHNIKY: Kirigakure no Jutsu (D)
Hyuuton: Hogo aisudōmu (C)
Základní techniky z akademie

CÍL: Jeho cílem je stát se dobrým Oininem, který by dokázal hrdě sloužit své rodné vesnici a kdykoliv ji pomoct v nouzi, ať to stojí, co to stojí. Na oplátku by chtěl, aby byl díky tomu respektovaný a brán jako právoplatní člen Kirgakure, který se dokáže z ostatními o ni postarat.
SEN: Sní o normální hezké rodině, ve které by mohl spokojeně žít a starat se oni, jak nejlépe by to šlo. Bohužel to se asi nikdy nestane, ale v hlouby duše doufá, že jeho příbuzný dostanou rozum a začnou se chovat tak, jak by správně měli.
KLAN: Yamada
Kekkei Genkai: Hyuuton

STYL BOJE:
TAIJUTSU: I když se jeho klan specializuje na Ninjutsu, v Taijutsu má taky jisté vlohy, naopak proti Genjutsu. Klan Yamada taijutsu využívá v mnoha kombinacích se svými technikami a různými útočným formacemi a musí ho mít též na dobré úrovni, aby mohli vše hladce využívat. Proto mu Akio věnuje taky velkou pozornost a snaží se v něm čím dál tím víc zlepšovat.
Jako budoucí oinin, kterým se chce stát, by měl toto odvětví ovládat a rozhodně by mu měl klást stejnou důležitost jako nijutsu, i když to je u něj primární.
K boji využívá specifické zbraně, s kterými cvičil už od malička. Jsou to ocelové drápy, které mají také kožené pásky na připevnění k ruce, aby nedošlo třeba k vypadnutí z ruky.
obrázek:
 
Bodce jsou o něco delší a jsou velmi ostré. Akia totiž odmalička fascinovala různá zvířata, a proto se později nechal jejich útočným stylem inspirovat a každou volnou minutu, co mohl cvičit s těmito zbraněmi a převedl jejich styl do lidského provedení. Tento styl je hlavně zaměřen na velkou rychlost útoků a hbitost, které se při něm také využívá. Díky snadné ovladatelnosti a lehkosti drápů je to všeobecně opravdu rychlí styl a při boji doopravdy připomíná trochu jakoby útočil nějaký vlk neb liška. Ve stylu se využívají různá salta, přemety a skoky, které všeobecně napomáhají v efektivitě tohoto zaměření. Také se díky tomu dá dobře lézt po stromech, skalách nebo i jiném nerovnému nebo obtížnému terénu, který se takto mnohem lépe zdolává. Pokud se v drápech ještě využívá čakra, která se do nich vpouští, je tento bojový styl ještě účinnější.
Jako případnému budoucímu oininovi by se mu tato schopnost a taijutsu může velmi náramně hodit, a proto by ho dále rád zdokonaloval a dotáhl na konečnou úroveň.

NINJUTSU: Ninjutsu využívá asi v největší možné míře, protože také vlastní KG, které je na využívání ninjutsu zaměřeno. V budoucnu se mu bude nadále věnovat a co nejvíc zlepšovat a rozšiřovat.
GENJUTSU: Jelikož patří do klanu Yamada, tak genjutsu moc nevyužívá. Má nějaké základy, které musí mít každý shinobi, který vyjde akademii, ale to je asi vše a v budoucnu by se na něj asi také nechtěl zaměřovat. Možná někdy jen v nějaký ledových technikách, které by něco z genjutsu měli společného.
ELEMENT: Suiton + fuuton = Hyoton
ZBRAŇ,VYBAVENÍ: Základní ninja výbava ( Shurikeny, kunaie, výbušné lístky, drátky/lanka, kouřové bomby…) – V batohu nosívá Fuuma Shuriken, když se jde třeba na nějakou misi nebo tak. Potom jsou to dvoje drápy, které využívá v boji nejčastěji a vždy je nosí u sebe, ať jde kamkoliv.
obrázek:
 

VZHLED:
VÁHA: 60 Kg
VÝŠKA: 170Cm
VZHLED OČÍ: Fialové
OBRÁZEK: Fotka -
obrázek:
 

KREVNÍ SKUPINA: AB
NÁBOŽENSTVÍ: ???
CHARAKTER:
Je to až neuvěřitelně tichý člověk, který i málo slovy, dokáže vyjádřit to, co chce. Neustále se usmívá a není chvíle, kdyby jste ho neviděli se usmívat. Říká se, že jeho úsměv léčí a opravdu dokáže uklidnit i v těch nejtenčích situací a stále se usmívat. Jen málokdy se stane něco, co mu jeho úsměv z tváře odčaruje a to už opravdu musí být něco. Je to velmi klidný člověk, kterého skoro nic nerozhodí. Vytočit ho je nadlidský výkon, ale když už se naštve, tak to stojí za to. Dokáže vše vyslechnout a brát a nijak třeba na to ani neodpovědět nebo nereagovat. Raději vždy ustoupí, než aby se hádal nebo se do něčeho připletl. Vše raději bere s optimismem a vždy rád pomůže. Také je velmi autoritativní, takže dokáže bez nějakých otázek nebo prostě výčitek vyslechnou to, co kdo potřebuje a splnit to. Nadřízené prostě poslouchá bez vyjímky, ale má taky svůj vlastní rozum a i když se o tom s tím dotyčným nehádá, tak raději někomu pomůže místo, aby splnil své zadání a pak převezme bez nějakých řečí veškerou vinu za to, co se stalo. Dělat to co je dobré, je pro něj velmi důležité a raději to tedy řeší po svém.
Své pocity pevně uschovává v sobě a vlastně nikdo neví, co se vněm zrovna odehrává. Nikdy nedával nic najevo a raději přijímal problémy ostatních a snažil se jim pomoct. Svýma nikdy nikoho nezatěžoval a opravdu u něj nejde vědět, co se mu honí hlavou a jak to s ním teďka vůbec je. Stále si zachovává tu stejnou tvář, ať se stane cokoliv.
Díky jeho kompletní povaze a tomu, jak se chová je docela populární u dívek. Když se na nějakou usměje, prostě nedokážou skoro jakoby odolat a dalo by se říct, že pod tím úsměvem se roztékají a využívají každé možné příležitosti, aby si jich zase všiml. Opravdu jeho úsměv dokáže vše zahnat a když se k tomu přidá celková povaha a vzhled, je jasné, proč se k němu chtějí dostat blíže. On je sice neignoruje a vždy si s nimi rád popovídá, ale blíž si k sobě žádné dívky nepřipouští a raději je stále sám. Ani nikdo neví proč, ale asi čeká na tu pravou na tu, která ho okamžitě zaujme a dokáže v něm vyvolat pocity jaké ještě nikdo a má ho ráda všeobecně a ne jen podle jistých vlastností, i když to taky záleží na vkusu.
Je to prostě zvláštní člověk, kterého je docela těžké nenávidět, i když se spousta takových lidí najde.
Naopak se, ale v boji dokáže chovat velmi tvrdě a využije každé situace. Úlohy bere opravdu vážně a nic nebere v tomto případě jen tak na lehkou váhu a dokáže být velmi soustředěný a zaměřit se, jak na zneškodnění nepřítele nebo vymyšlení rychlé taktiky a využití spolupráce celého týmu, aby se všichni zapojili a pomohli. Také mu ve všem vypomáhá jeho klidná povaha a díky tomu dokáže výt v boji velmi efektivní a můžu i říct, že by dokázal zastávat funkci kapitána, i když se raději drží v pozadí a nechává to na mnohem zkušenějších, pokud si ho sami nevyžádají…
KONÍČKY: Pozorování ranní nebo noční oblohy, dlouhé večerní procházky, posezení někde na nějakém klidném místě (Jezero, les), všeobecně procházení se přírodou, běhání, plavání a i jiné nějaké sporty, sledování šelem a jiných zvířat (Studium pro svůj bojový styl), trénink, někdy hraje na klavír, když má náladu (Japonsky nevím, jak se to řekne). Ke klanu Yamada se to moc nehodí, ale jeho vždy také trochu zajímala hudba, takže když byl ještě na akademii, chodil se vyučovat za učitelkou zpěvu, která vedla něco jako kroužek. Tam chodí někdy ještě doposud…
PŘÍBĚH:
Akio se narodil v obyčejné rodině, která patřila i s ostatními do uznávaného klanu Yamada, který vlastnili KG ovládání ledu. Už odmalička se od ostatních dost lišil, jak povahově, tak i celkovým vzhledem. Klan Yamada byl na svou reputaci a slávu velmi hrdý a pyšný a své potomky trénovali velice tvrdě a usilovně, aby jim nemohli nikde dělat ostudu. Bohužel ne všechny jejich názory a praktiky byli všemi schvalovány. Některé rodina z klanu se totiž díky své neochvějné a nepřetržité slávy dost změnil. Jejich členové se začali považovat za něco mnohem víc a z mnohých se stali egoistický parch***. Už to tak prostě bylo a ten, kdo se jen trochu vymykal, byl prostě odsuzován a také považován za něco méně cenného, než ostatní. To byl zrovna případ Akia, i když on si s tím žádnou hlavu nedělal, že patřil zrovna do té rodiny, která se nad ostatními povyšovala.
Jeho matka patřila mezi ty namyšlené snoby klanu, kteří si o sobě mysleli, kdo ví co. Hned po narození svého druhého syna, teda Akia, otce opustila, ale dál se spolu stýkali, ale každý žil svůj život. Prostě byl prý moc slabí a nezasloužil si ji.
Jak už jsem tady také psal, Akio nebyl jediné dítě, které se jí narodilo. Měl o 8 let staršího bratra, za kterého se prý nemusela stydět, na rozdíl od něho. Byl to velmi nadaný člen klanu a měl před sebou zářivou budoucnost. Mohl se stát další silnou generací klanu. Bohužel byl stejný jako byl jeho původ, přesně jako jeho matka. Byl to zmetek první třídy a na všechny se vždy díval pohrdavě a z výšky. Byli to pro něj jen krysy, které bylo potřeba vyhubit a hlavně jeho mladší slabý bratříček, kterému se vždy posmíval a tyranizoval ho za všechno, co dělal. Za to, že byl tak mlčenlivý a dokázal vše přijímat, jak se stále usmíval a nebo už jen díky tomu, že se začal učit hrát na piano, prostě za všechno, co Akio dělal. Byl to prostě ten malý mazánek, který si nechal všechno líbit a nestál ani za kus slova.
Jediný, kdo se ho kdy někdy možná trochu zastal, byl jeho otec, který avšak taky nebyl zrovna ideální. Měl sice Akia rád a nechtěl, aby se mu něco stalo, ale jako všichni ostatní se mu nelíbilo jeho chování a činnosti, které provádí. Bral to jako svoje selhání a za svého syna se v tomto ohledu styděl. Snažil se ho změnit, odnaučit ho tomu jeho chování, které se vůbec k jejich rodině nehodilo, ale všechno bylo prostě marné. Akio stále zůstával takový jaký byl a všechno přijímal s nadhledem, Samozřejmě, že ho mrzelo a trápilo, co se děje a že i jeho otec se za něj stydí. Bratr byl ten, co by nejraději svého bráchu vyměnil za jakéhokoliv jiného, jen aby měl od něj pokoj a máma, která ho úplně zavrhla a vždycky, když na to přišlo, popírala, že Akia vůbec porodila. On rodinu prostě měl a neměl. Nebylo vůbec lehké v tomto rodu přežívat, i když většina z klanu takový nebyli…
Akio však stále dělala to, co ho bavilo a nehodlal se nijak měnit. Díky tomu se také po čase stal hlavní pozorností dívek a i některých kluků (Myšleno z té soupeřivé strany xD). Byl to prostě Yamada! Patřil do toho legendárního klanu a to si nemohla nechat žádná ujít. Plus ten jeho úsměv, který dokázal zahřát u srdce a se vzhledem na tom nebyl taky špatně. Prostě se k němu každý snažil dostat blíže a naopak některý ještě dál.
I když byl totiž jiný, než ostatní členové rodiny, stále ho spousta lidí nenáviděla za to jen, že prostě patří zrovna do té špatné části větve klanu Yamada. Byl to sice uznávaný a silný klan, ale názory některých členů a řešení byli opravdu pro některé lidi zvrácené a hlavně špatné. Když se k tomu pak přidalo jejich egoistické a pohrdavé chování, kterým všem dávali najevo, že jsou něco víc, bylo jasné, že je všichni milovat nebudou a po nějakém čase je začnou i zavrhovat, ale to už je nezajímalo jaký kdo to je. Samozřejmě, že členové klanu také nesouhlasili z takovým chováním nekterých rodin, ale co se dalo dělat? Povaha jim prostě zůstane a to se nezmění...
Akio byl však stále jiný a nikdo opravdu nevěděl, co se v něm odehrává. Byl to prostě člověk, do kterého by nikdy nikdo nic neřekli a dokázal vždy velmi příjemně překvapit. Například jen tím, čím se chtěl stát a dále v tom pokračovat, Oininem.
Samozřejmě, že mu nikdo nevěřil a dělali si z něj akorát mnohem větší srandu. Už to tak bylo, ale on se jimi nechtěl a nenechal ovlivnit a pilně si šel za svým, ať to stojí, co to stojí.
I přes svou všelijakou povahu měl spousty schopností, které se přímo nabízeli, aby je v tomto využil. Chtěl ukázat ostatním, že za něco také stojí a že když někdo něco chce a jde si zatím, ať to stojí, co to stojí, takže to mlže dokázat a splnit si svůj cíl nebo sen. Chtěl se prostě stát dobrý shinobim, který by dokázal jeho rodnou vesnici ochránit a zařadit se do ní jako všichni ostatní jako respektovaný silný ninja. To si chtěl prostě splnit a nemínil ustoupit ani o krok.
S tímto svým cílem a myšlenkou na rodinu, kterou by tím také mohl zase dát dohromady a splnit si tak dávný sen, se protloukl vším, co si na něj ostatní připravili a po vystudování akademie se rozhodl pokusit k této organizaci přidat. Celá ty léta velmi pečlivě trénoval a rozšiřoval, jak své ninjutsu, tak i své taijutsu a snažil se ho, co nejvíc e zdokonalit. Uvidíme, jestli se mu vše, co chce, splní a dostane se tam, kde bude moct ukázat, co vlastně umí a že to nebylo zbytečné.
Co se bude dít a jak to dále bude pokračovat je jen ve hvězdách a záleží jen na Akiovi, jak jeho příběh bude dále pokračovat...

// Jen malé upozornění. Tato postava byla původně tvořená jen tak z volného času xD Takže to nebylo určené pro žádné specifické fórum. Proto, kdyby něco nesedělo, stačí jen napsat a já to upravím. Hlavně tedy asi k tomu klanu. Tohle se týká nejvíce Hitomi... Doufám, že ti to nevadí a jakékoliv nesrovnalosti mi hned řekni a já to upravím Smile Jen, aby jste věděli, kdyby něco Smile Díky Wink//


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yoshiro Uchiha
Hokage (Vůdce klanu Uchiha)
Yoshiro Uchiha

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 11. 11

PříspěvekPředmět: Re: Akio Yamada   Fri Nov 18, 2011 6:46 pm

Povoleno

_________________
Jutsu:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto4u.forumczech.com
 
Akio Yamada
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vaše postavy-
Přejdi na: