PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hitomi Yamada

Goto down 
AutorZpráva
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada

Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

PříspěvekPředmět: Hitomi Yamada   Sun Nov 13, 2011 12:26 pm

Jméno: Hitomi
Příjmení: Yamada
Přezdívka: Himi, ledová princezna; poté dle libosti
Pohlaví: žena
Výška:162
Váha: 48
Krevní skupina: 0
Věk: 17
Povaha: Himi je přátelská, milá, vstřícná, shovívavá. Nějak extra se neprojevuje, ale umí si prosadit respekt. Je tichá, spíše zábavě přiblíží a když se zapojí, tak není ráda středem pozornosti Je ale tvrdohlavá, hádavá, výbušná a neoplývá trpělivostí. Náladu mění jako počasí..V boji je krutá, zlá a nelítostná. Nemá žádné slitování, prostě se snaží splnit misi na výbornou. Pracuje sama, zatím k ní nikoho nedali a ona si tak zvykla. Podle toho se chová k lidem, se kterými má spolupracovat..Prostě povaha typická pro anbu.
Oblíbené: Hitomi miluje dango, zvířátka, trénink a relaxaci v lázních a taky krev^^
Neoblíbené: Má arachnofobii, což je docela nevýhoda, pokud se něco takového objeví při boji. Nemá ráda nechápavé a nerozhodné lidi a nedochvilnost. A nesnáší nadměrné teplo^^ ..protože je samotářská, potřebuje svůj osobní prostor, do kterého každého nepustí. Když se jí totiž něco někdo nelíbí, dá mu to silně najevo
Hodnost: Jounin/Velitelka Oininů/Princezna klanu Yamada
Klan: Yamada
Kekkei genkai: Hyouton
Elementy: Suiton, Fuuton+Hyouton
Zaměření: převážně Ninjutsu, často Taijutsu, Anbu znalosti, sem tam jedy, házení jehlic
Zajímavosti: Své summony má jako tetování na rukou, takže nepotřebuje svitky..Druhou zajímavostí jsou její oči-ledové modré až skoro průsvitné. Většinou jsou oči první věcí, které si na ní lidé všimnou...Třetí zajímavost je, že jedinci z klanu Yamada dokáží některé pečetě pouze jednou rukou
Jutsu na začátek:
 
Inventář:
 
Cíle: Udržet klan Yamada a být dobrou velitelkou klanu. Sloužit Kirigakure a chránit ji. Ochránit bratra a nedovolit, aby zemřel další její blízcí.
Minulost: Klan Yamada se vyznačuje ovládáním ledových technik. Klan se zrodil v Yukigakure, ale později se přestěhoval do Kiri. Zakladateli klanu se narodil syn, který toto kekkei genkai zdědil také. Když vyrostl, vzal si obyčejnou vesničanku a jim se narodila dcera. Tu pojmenovali Nakashima. I ona měla možnost ovládání ledu. Rodiče na ni byli opravdu hrdí. Po dvou a půl letech se jim narodila dvojčata. Chlapec a dívka. Kentashi a Hitomi. Hitomi se narodila o 10 minut dříve, než Kentashi, za což si brášku Himi dost dobírá a on naopak ji za to, jak je oproti němu malá. Oba hyouton mají a oba s ním umí pracovat. Jenže jejich matka umřela krátce po porodu. Otec z toho byl opravdu zničený a při boji, protože nedával, neb byl myšlenkami u své chotě, zemřel. Dvojčatům byl rok a Naky tři a půl. Vychovávali je prarodiče. Co se ale nestalo, Naky při zkoušce chuuninů zemřela. Takzvaná ,,Finální zkouška", kdy studenti bojovali proti sobě na život a na smrt, ačkoliv dřív byli přátelé, dala Kirigakure přezdívku ,,Krvavá mlžná". Nakashima souboj nezvládla. Tehdy bylo Hitomi a Kentashimu bylo devět a půl let a oba už byli genini. Věděli, co smrt znamená a strach ze zkoušky jim nedovolil ji udělat. O rok ji odložili, takže ji dělali ve 13 letech. Oba ji naštěstí dokončili úspěšně. Himi ale bojovala se svou nejlepší kamarádkou, kterou při souboji zabila. Psychicky se z toho potom složila. Už nikdy nedokázala být taková, jako dřív. Uzavřela se do sebe. Stejně tak to sebralo Kentashiho. Trvalo dlouho, než se s tím smířili. Himi se rozhodla jít dál, dotáhnout to daleko. Podstoupila zkoušky Jouninů a poté se dostala k Anbu a následně k Oininům, u nich se stala velitelkou. Ken prozatím zůstává u ranku Chuunin, ale snaží se dál. Má silnější vůli, než-li jeho sestra, tudíž se nemusí přetvařovat a je svůj. Himi ale jako správné dvojče podporuje. Prarodiče jim dávno zemřeli a na Hitomi padl post vůdkyně klanu. O to více snaží bratra chránit, i když je to někdy naopak.
Obrázek vaší postavy:
Spoiler:
 
Kontakt na vás (Nejlépe skype, icq): Skype: kristyna.rouckova
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yoshiro Uchiha
Hokage (Vůdce klanu Uchiha)
Yoshiro Uchiha

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 11. 11

PříspěvekPředmět: Re: Hitomi Yamada   Sun Nov 13, 2011 4:55 pm

Povoleno

_________________
Jutsu:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto4u.forumczech.com
 
Hitomi Yamada
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vaše postavy-
Přejdi na: