Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hlboký les

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 6:02 pm

Les okolo Kirigakure.
Býva väčšinou plný divých zvierat alebo iných vecí, zriedka kedy tu ale natrafíte na človeka.
Pokrýva ho hustá hmla.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 6:04 pm

Saah ma odviedol do hlbokého lesa. Bolo v ňom chladno ale stále lepšie než tam kde bol Minao. Dobehol so mnou k maličkému jazierku, zosadla som z neho a vrhla som sa naňho. Triasla som sa a bola som červená.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 6:16 pm

Hneď ako som sa dostatočne upokojila, zdvihla som sa a spolu zo Saahom som odišla do priestorov pre ANBU. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 8:58 am

Bežala som cez rôzne prekážky v lese. Bola som malá takže som to všetko zvládala no bolel ma bok, žiaľ nesmela som prestať. Ak by som prestala nepohla by som sa už. Bodaj by nám už dali misiu ... chcem misiu!
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:05 am

Plížil som sa pomaly lesom.
Hlboký les Inuyasha71
A hľadal som osobu ktorá akosi nebola k nalezeniu .
Nevedel som prečo no stále sa vzďalovala !
No ja som mal jej pachovú stopu a preto som šiel podľa nej XD
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:11 am

Počula som niekoho, sluch som mala veľmi dobrý. Zastavila som sa a povšimla som si strieborné vlasy. Hajajú? Čo tu robíš?! Máš trénovať študenta! Okríknem ho.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:12 am

Ja som sa narovnal a mal som tvár či nos od hliny ! zakopol som totiž .
A trocha sa pováľal po zemi .
"Ehm akého študenta ?
Tak musel som si nájsť výhovorku prečo ho netrénovať a keby že neprídem za tebou tak by to bolo nutné ale poslal som ho za Mizukage ... a čo ty tu vlastne robíš ?"
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:14 am

Prídem k nemu a podám mu vreckovku. Utri sa, a potom že ja som nemotorná ... Utrúsim poznámku a uškrniem sa. Ale máš ho na starosť! Venuj sa mu ťuťo! A ja? No ... bežím ... ? Zasmejem sa. Čakám kedy dostanem misiu tak si krátim čas ... Dodám potom.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:16 am

Poutieral som sa .
"Ja nemôžem za to že keď je tu niekto maličký a vybiera takéto trasy je zrejmé že sa tam nezmestím a trocha som spadol na nos ... ale dííky .
Takto ?
No ale aj tak sa dáá a aj tak ja si tvrdím svoje on to zvládne je to Chuuunin aj keď trénoval blbo už som ho poučil ."
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:20 am

No zas nehovor že ty si neomylný baka ... Uškrniem sa. Poznám ho, verím že mu už všetko pôjde dobre. A verím že si na seba zvyknete. On na teba určite! Zasmejem sa. Tú vreckovku si nechaj, bude sa ti hodiť až ma budeš zase sledovať ... Nafúknem sa no myslela som to zo srandy.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:25 am

"Ja som nemomylný ! nezlomný a neviem čo ešte veď ma poznáš !"
Uškrnul som sa aj ja a pozrel som k nej .
"Tak teba je docela ťažké sledovať bez môjho nosa a tvojej jedinečnej vône by to ani nešlo ."
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:27 am

Jedinečnej vône? Yuuki kľud, on si robí srandu ... Iste, iste. Prepáčte mi za moju neslušnosť óóó veľký Minao! Zasmejem sa a ukloním sa. A myslím že voniam celkom obyčajne, či nie? Usmejem sa naňho, snažím sa skryť červenanie.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:33 am

"Umm ako to povedať .... neviem po čom to prirovnať ale je to taká nasladlá vôňa ... docela priťahuje keď si to tak zoberieš ... "
Hlavu som dal nižšie a priklonil sa smerom na ňu a privoňal si .
"Aspoň ale viem že ty mi neúújdeš .... "
Návrat nahoru Goto down
Akio Yamada
Gennin
Akio Yamada


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 16. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:36 am

Seděl jsem na jednom stromu v té o něco řidší části lesa a sledoval oblohu nade mnou, která šla vidět skrz korunu stromu, na kterém jsem seděl. Listy spolu s pronikajícím světlem tvořili fakt docela příjemnou atmosféru. Přemýšlel jsem nad tím, co mi včera řekla Hitomi a zároveň mě vrtalo hlavou, jak to půjde dál. Hmm... snad se vše dobře vydaří... Raději jsem zabloudil myšlenkami někam jinam a snažil se na to nemyslet. Teď jsem si místo toho představoval jaká je asi ta pomocnice, tedy další z oininu, Hitomi. Překvapilo mě, že je to další dívka, ale nic jsem proti tomu neměl. No... uvidíme... však je srovnávat nemůžu, když je ani pořádně neznám...
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:37 am

Kso, kso, KSOOOOOOOO!? Sčervenala som a trošičku som cúvla. Robíš si zo mňa zase srandu? Utečiem kedy sa mi zachce! Vyplazím mu jazyk. Tak ako na Akadémii! Vždy som ti utiekla! Pozriem sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:44 am

Ja som sa lišiacky usmial .
"Neújdeš teraz si ťa utiec nenechám v tedy som bol ešte neohrabaný ."
Poviem a ja k nej pristúpim a naklonil som k nej hlavu .
"Niekto tu má zasa červenú tváričku nezdá sa ti to ?"
Povedal som podpichovačne .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:47 am

Usuratonkachi no BAKAAA!? Zanadávala som si v mysli. Neohrabaný? Hmm, zdá sa že si taký aj teraz ... možno si sa v tomto nezmenil .. berme to tak nevidela som ťa tri roky ... Zamyslela som sa, poznámku z mojou červenou tvárou som sa snažila ignorovať. Hmm! Chceš vedieť tajomstvo? Spýtam sa ho natešene.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:50 am

"Tajomstvo ? "
Povedal som teraz celkom zvedavo .
"Nóó tak to si rád vypočujem teda ak to nieje nejaká zvrhlosť ero Yuuki ."
Zasa som podpichoval
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:52 am

Grrr! Nie som Ero Yuuki!? Minao no baka! Nafúknem sa. A to tajomstvo je .... máš to! Strčila som doňho a rozbehla som sa preč. V naháňačke ma neporazíš! Zasmiala som sa a bežala som ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 9:54 am

"Tse ! veď počkaj ! "
Rozbehol som sa za ňou bolo pravda bola rýchla ale ja som pomalý nebol !
"Ale vieš čo ?!
Ak ťa chytím tak ťa došteklím !"
Povedal som vážne ale chcel som jej dať inšpiráciu aby sa nedala chytiť .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 10:07 am

Dala som len malinké množstvo chakry do nôh a rozbehla som sa ešte viac. Smiala som sa a bežala som no hneď ako som skočila z jedného stromu zajačala som. Ksooooooooooooooooooooooooooooo! Bol to koniec lesa, a na jeho konci bol vodopád a ja som skočila priamo doňho. Padala som dolu vodopádom a potom som sa ocitla v jazierku. Hlasno som si kýchla.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 10:11 am

Ja som skočil priamo za ňou .
Tak čo no bol som rozbehnutý ! XD ale ja som dopadol ladne na nohy a udržal sa .
Potom som sa z úsmevom na ňu uškŕňal ale potom som jej podal ruku že nech ju vytiahnem .
"Mám ťa .... "
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 10:14 am

Znovu som si kýchla, ruku som prijala. Potom som sa uškrnula a stiahla som ho do vody. Ja som sa vynorila a začala som sa smiať.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 10:16 am

Ja som sa vynoril len tak že mi kukali oči .
Z pod vody chychádzali bublinky XD ako som nadáával aj keď nie hrubo ale na to že som sa nechal stiahnuť do tej vody .
Nakoniec som z nej vyliezol .
"Yuuukii !!!
Teraz sa boj ! "
Mieril som k ne a mal som diabolský výraz .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 10:23 am

Nie nie nieeeeeeee! Rehocem sa a šmykne sa mi. Sbadnem znova no stále sa smejem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlboký les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlboký les   Hlboký les I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlboký les
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Kirigakure no sato-
Přejdi na: