Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Obytná oblast

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nami Hoozuki
Mizukage (Vůdce klanu Hōzuki)
Nami Hoozuki


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 10. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeThu Nov 17, 2011 11:42 am

Zde sídlí vesničané, nenáležící k žádnému z klanů, nebo ti, kteří se z nějakého důvodu odstěhovali z klanového sídla.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 11:46 am

Dorazil som smerom k môjmu domu .
Najprv som pustil ju .
A potom som za sebou zatvoril .
"Tak umm choď do kúpeľne a keď tak si tam daj dole veci ja ti niečo prinesiem dobre ?? "
Ja som jej teda zatiaľ šiel niečo nájsť aj keď som bol mokrý ja som mal čas .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 12:52 pm

Fajn ... Poviem a odkráčam do kúpelne. Vyzlečiem sa a skočím pod teplú sprchu. Obalím sa do uteráku a povzdychnem si. Umm ... Minao ... ? Pootvorím dvere od kúpelne.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 1:11 pm

Ja som už šiel smerom tam kde bola ona .
V rukách som mal košeľu ktorá bola dlhá aj mne .
"Áno ?
Ehm skús si toto ale neviem čo ďalšie keď tak ti dať ... "

podal som jej to k tým pootvoreným dverám kúpeľne .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 2:16 pm

Vzala som ju a zavrela som dvere. Obliekla som si ju a rozpustila som si vlasy. Potom som otvorila dvere a dala som si vlasy za ucho. Umm ... počkám až mi uschnú veci a pôjdem okay? Poviem mu no snažím sa vyhýbať jeho očiam.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 2:55 pm

Ja som si ju prezrel no musel som uznať že v tej košeli vyzerala vážne sexi že som dokonca ostal ticho aj ja .
"Ehm ... noo môže byť ... "
Povedal som trocha prerušovane ale radšej som sa potom zobral ešte by si potom mohla doberať ona mňa .
"Donesiem ti niečo ?
Keď tak zatiaľ si sadni na gauč ... "
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:07 pm

Eh? No ... umm ... dango asi nemáš. Poviem mu z úsmevom. A no ... keď to vadí ja ... kľudne pôjdem skôr ... plášť mi vyschne hneď a no ... ak otravujem ... umm ... Zakoktávala som sa a snažila som sa aby tá košeľa bola dlhšia, sťahovala som si ju no nezaberalo to. A tie debilné gombíky sa zas odopínali ako sa im chcelo.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:11 pm

"Možno sa niečo nájde ... ehm ale aj tak mi to nedá teraz ale nekecám aj keď je tá košeľa moja mohla by si takto chodiť častejšie vyzeráš naozaj sexi ."
Bolo to asi prvý krát čo som si ju nedoberal XD ale tak vážne mi to nedalo .
Mal som v pláne ísť jej spraviť to dango .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:16 pm

Baka Baka Baka!? Nadávala som si a snažila som sa zahnať červenú tvár. Aj tak sa mi zdalo že si ma nedoberal no ako vždy som si rýpla. Aby si ma potom mohol sledovať častejšie? A mne sa nezdá žeby som v tomto vyzerala nejak úžasne sexy ... viem že sú aj iné ktoré vyzerajú lepšie než ja ... Kto vie možno z jednou z nich si založíš rodinu. Ah kso, povedala som blbosť.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:20 pm

"Ehm ... nie nemám záujem ... sú to len pipky ktoré sa stále starajú o blbosti .
Nóó a ty mi prídeš v poho a možno je to aj tým že ťa poznám tak dlho... a vážne chceš nech ti tu menujem prečo som ti povedal že si sexi ?"
Skúmavo som k nej pozeral .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:21 pm

Pozriem sa naňho. Hmm ... kľudne menuj ... Zasmejem sa. Neviem prečo ale prišlo mi to také ... iné, nezvykne mi takto hovoriť.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:26 pm

Keďže teda chcela nech jej poviem to čo som mal tak som si ju ešte lepšie prezeral .
"Hmm tak napríklad .. tie nohy ... štíhle v tej košteli to tak vyniká .... a k tomu tvoja postava vážne to rajcuje ... červené tváričky ešte .... naozaj roztomiláá ... ale báť sa nemusíš nespravím ti nič ."
Uškrnul som sa a potom som si priložil ruku k tvári dokonca sám som si chcel vynadať prečo tak prostoreko rozprávam .
Radšej som si mal s nej robiť srandu no teraz sa mi akosi nechcelo .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:30 pm

Eh ... ? Umm .... asi ... asi by som umm ... Zabudla som čo som chcela povedať len som sa naňho pozerala. Prestaň dopadlo by to ako pri tréningu! Povedala som si v mysli a prestala som sa naňho tak pozerať. Umm ... arigato za pochvalu ...
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:35 pm

"Nieje za čo ja len hovorím to čo si myslím ."
Šiel som spraviť zatiaľ teda to dango keď som jej potom ukázal kam si má sadnúť .
Cítil som sa naozaj zvláštne .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:39 pm

Šla som za ním no zväčša som sa pozerala na neho než na cestu a zakopla som o koberec. Rozpľasla som sa na zemi no rýchlo som sa posadila. Au ... Povedala som do ticha a prešla som si rukou po bruchu, potom po čele. Ešte sa zabijem ... takýmto štýlom ...
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:44 pm

"Ale ale čože robíš ?
Nemáš nosiť okuliare ?"
Rýpol som si a zatiaľ ani som nevedel ako dango som mal !
Ale tak zasa nevedel som či sa jej to bude páčiť bolo to kupované nie robené mnou ja som variť nevedel alebo ledva som si vedel spraviť čaj .
Nemal som sa koho od koho učiť .
Ja som dango doniesol na stôl a potom som šiel jej pomôcť nech vstane .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:47 pm

Nemám! Nemôžem za to že som sa zapozerala na tvoj ... tvoj koberec! Poviem mu, no to som zas trepla blbosť. Pomohol mi vstať. Hmmm ... teším sa na to dango! Usmejem sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:50 pm

"Ehm ale nerobil som ho ja .... neviem variť ... "
Priznal som sa aj keď som čakal že sa asi bude smiať .
Sadol som si na gauč a čakal kým si sadne aj ona .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:52 pm

Sadla som si na gauč s ním a pozrela som sa naňho. Nevadí! Aspoň sa o seba staráš baka ... ja nemám šancu variť, u nás u ANBU nám varia iný ... a je to nechutné ... Uškrniem sa a vezmem si dango. Ochutnám a prekvapene sa zatvárim. Náhodou je dokonalé! Aj keď na to domáce nemá ale aj tak!
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 5:58 pm

"Tak mne nemá kto variť ja som na to nie že lenivý nechce sa mi to samému učiť ... iba keby sa možno niekedy tebe chcelo .
Aj keď mne sa to nemá na čo hodiť variť sa mi sebe neoplatí to si niečo kúpim .
A čo ty variť vlastne vieš ?"
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 6:01 pm

Ja viem uvariť no ... skoro všetko čo mi chutí! Hlavne teda hmm ... no dokopy viem asi všetko. Matka ma učila dobre ... Poviem a na chvíľočku sa pozriem von oknom. Potom sa pozriem naňho. Umm ... gomene ak som sa ťa spomínaním na mojich rodičov nejak dotkla ...
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 6:04 pm

"Nie to je v poriadku ... mojí ... no to je hlúpa dávna história kašľať na nich ."
Usmial som sa a pozrel jej do tváre .
"Neviem ale či sa ti to stihne uschnúť do ráána .... "
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 6:07 pm

Už som ti šla povedať že máš pohodlný gauč ... Zasmejem sa a potom si povšimnem jednu menšiu drobnosť. Začnem si sťahovať znova tú zázračnú košelu na nohy pretože odhalovala viac než mala.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 6:11 pm

Moje oči tak trocha liezly kam nemali no akosi som to nevedel XD obrániť .
"Ehm ... tak to je dobre teda nebude vadiť prespať tu ?"
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitimeSat Nov 19, 2011 6:13 pm

Nebude ... vôbec ... Usmejem sa. Ale nebude to vadiť Ai ... ? Spýtam sa. Sám vieš že ma nemá moc v láske ... Prejdem si rukou vo vlasoch.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obytná oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obytná oblast
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Kirigakure no sato-
Přejdi na: