PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Pilikka Atsushi

Goto down 
AutorZpráva
Pilikka Atsushi
Kazekage
Pilikka Atsushi

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 12. 11. 11

PříspěvekPředmět: Pilikka Atsushi   Sat Nov 12, 2011 11:45 pm

Jméno: Pilikka
Příjmení: Atsushi
Přezdívka: Pili, Atsu
Pohlaví: Žena
Výška: 165 cm
Váha: 46 kg
Krevní skupina: AB
Věk: 16 let
Povaha: Pilikka je taková hříčka přírody. Je upřímná, bezcitná, lhostejná, ironická a věčně ze všeho otrávená. Hrozně ráda si hraje, provokuje lidi, zkouší, co vydrží nebo se ostatním posmívá. Někdy se chová povrchně, nadneseně, ale dokáže se i vzpamatovat a chovat se normálně, což však sama považuje za výpadky. Věčně se směje, ať pozitivně či výsměšně.
Málo co ji naštve, většinou je nad věcí, spory řeší buď slovy, nebo je přechází.
Ostatní lidi většinou neřeší, prostě si udělá obrázek a tím to končí. Většinou navíc vypadá flegmaticky, znuděně a její reakce jsou chladné.
Pokud se jedná o boj tak se mění, protože její otec ji vždy vychovával jako maniaka. Dokázala to v sobě potlačit, ale když používá své KG, vrací se jí původní přesvědčení, čili se mění na sadistku, kdy ubližuje sobě i ostatním, chová se agresivně až nezdravě psychopaticky.
Prostě tak nějak.. nevypočitatelná.
Jednoduše typicky ukázková puberťačka.
Oblíbené: Velmi ráda jí jahody, hrozně ráda hraje hry –stolní, karetní, někdy logické a taky videohry. Jinak protože pochází ze Suny, miluje, když prší a může koukat na déšť, což ji ohromně uklidňuje a způsobuje melancholickou náladu.
Neoblíbené: Nemá ráda, když ji někdo poučuje, umravňuje nebo vychovává, pokud ji někdo ignoruje, je taky dost náladová a nemá ráda, když s ní někdo jedná jako s dítětem.
Hodnost: Kazekage
Klan: Atsushi
Kekkei genkai: Chiton
Popis KG:
Spoiler:
 
Elementy: Suiton (Většinou nepoužívá)
Zaměření: Ninjutsu, taijutsu, genjutsu
Zajímavosti: Kromě boje s KG ovládá navíc typicky Písečné loutkové techniky.
Jutsu na začátek:
Spoiler:
 
Inventář: Několik ampulek s různými jedy, základní výbavu a lékárničku s krvetvornými pilulkami (6x).
Cíle: Momentálně žádné cíle nemá. Tak nějak se snaží udržet vesnici aspoň na té úrovni, na jaké ji dostala a nezklamat sama sebe, když jí otec neustále vštěpoval, že je k ničemu.
Minulost: Pilikka se narodila do hlavní větve klanu Atsushi, rodu který právě víceméně vedl všechny ostatní klany v okolí a byl jakýmsi vůdčím prvkem v daném pouštním území. Byla jediným dítětem syna vůdce a jeho ženy, ale že by se rodiče dali považovat za milující, se říct nedalo.
V klanu se všeobecně razilo heslo: Znič, nebo budeš zničen, čili malá byla už od narození tvrdě vedena k nenávisti okolí, vědomosti o sobě samé a vlastní nadřazenosti. On celý klan byl takový prohnilý, každý se hnal za vlastním užitkem, členové se navzájem nesnášeli, intrikovali a v tom všem nebyl čas na hezké dětství pro malou holčičku, zvlášť když měla zdědit celou vládu nad rodinou.
Pilikka nikdy neměla kamarády, o rodině ani nemluvě. Většinu života tvrdě trénovala, nechávala si vštěpovat, jak je slabá a k ničemu, ačkoliv byla jedinou nadějí rodičů, že zůstanou u moci.
Pomalu z ní rostl malý maniak, zaměřený na jediné –moc.
Vše se změnilo, až když se setkala se stejně starou dívkou – Yoko Ayme. Její rodinu zabil Shukaku, který do ní byl nakonec zapečetěn Piličiným dědečkem a druhá dívka dána do péče její babičky.
Byla to právě Yo, kdo ukázal Pilice nový svět tvořený jinými věcmi, než jen tréninkem a neustálým řevem. Díky ní dokázala v sobě potlačit dřívější výchovu a užívat života. Otci se to moc nelíbilo, ale to už dívka moc neřešila, přece jen trénink se konečně začal vyplácet a z ní se stávala silná kunoichi.
Vrcholem jejího života bylo, když na popud rodiny vyzkoušela vůbec první zkoušky na Kazekage nově vytvořené Písečné vesnice a vyhrála. Díky tomu se automaticky také stala vůdcem klanu, což jí přineslo konečné uspokojení, protože byla konečně volná.
Od té doby se dost změnila, snaží se zařadit mezi normální lidi, i když svou „nadřazenost“ někdy nedokáže zapřít, ale kromě boje už se nikdy nechová agresivně a sadisticky jako dřív, což sama považuje za pokrok.
Obrázek vaší postavy:

<--S Yo xD
Kontakt na vás (Nejlépe skype, icq): Pilikka_umm_xDD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yoshiro Uchiha
Hokage (Vůdce klanu Uchiha)
Yoshiro Uchiha

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 11. 11

PříspěvekPředmět: Re: Pilikka Atsushi   Sat Nov 12, 2011 11:56 pm

Povoleno

_________________
Jutsu:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto4u.forumczech.com
 
Pilikka Atsushi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vaše postavy-
Přejdi na: