Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tréninkové místnosti

Goto down 
+2
Yuuki Botan
Yoshiro Uchiha
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 4:59 pm

Vedela som že tu budete ... a potrebovala som na chvíľočku na vzduch ... trénujete? Spýtam sa jej a ľahnem si do mäkučkej trávy.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:03 pm

Věděla, že tu budu..Kde jinde bych asi byla..Nic, než klan, trénink a kruté mise pro mě není.., pousmála jsem se v duchu.
,,Trénovala, dávám si odpočinek." odpověděla jsem a kývla směrem ke stromu, u kterého jsme byly, respektive k díře v kemni stromu, kterou jsem během tréninku způsobila.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:06 pm

Hitomi-sama ... myslite aj na seba prosím ... svet sa bez vašej tvrdej práce chvíľu zaobíde ... Poviem jej. Zabolí ma v boku. Taktiež by som ... asi by som mala navštíviť nášho lekára ...
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:10 pm

Upřímně jsem se pod maskou pousmála. ,,Myslím na sebe, Yuuki. Proto tohle všechno dělám." Abych jednou mohla ochránit ty, jež to budou potřebovat.. Aniž bych si ji prohlédla jsem se zeptala: ,,Stalo se něco?"
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:13 pm

Zdvihla som si tričko aby videla zväčšujúci sa čierny fľak na mojom tele. Spomínate si na toho nového členka? Toho čo sa tak bál ... na našej poslednej misii som mu jaksi zachránila krk ... a no toto mi ostalo ... Uškrnula som sa. Ja viem že to robíte preto aby ste mohla ochrániť iných ale ... mi vás tiež chceme chrániť ... Poviem jej potom.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:19 pm

Tentokrát jsem se pod maskou zamračila, ale nedala jsem nic znát.
,,Zajdi si k lékaři. Při misi bys díky tomu mohla dopadnout mnohem hůř než teď." zhodnotím klidně její zranění a na chvíli se odmlčím.
,,Můj úděl na tomhle světě je chránit tuto vesnici a rodinu. K mému sólovému plnění misí ses přidala ty, tudíž spadáš pod mou ochranu taky..Budu-li to splňovat na výbornou, budu spokojená. Nic víc nepotřebuji." dokončila jsem rozmýšlení nad životem a protáhla se.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:23 pm

Nezabúdajte hlavne na to že nie ste stroj. Ste živá bytosť, užívajte si života ... týmto sa ničíte a ani o tom neviete ... Poviem jej a vytiahnem si z puzdra na nohe kunai. Začnem sa s ním hrať.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:29 pm

,,Oininové coby stroje fungují. To je základní pravidlo této organizace, jen ho dost lidí porušuje." ušklíbla jsem se pod maskou a znovu si ji prohlédla. Když jsem zahlédla, že si hraje s kunaiem, během zlomku sekundy jsem po ní hodila dva senbony a čekala ne reakci.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:32 pm

Zatočila som kunaiom a odhodila som senbony preč. Usmiala som sa na ňu a rozpadla som sa na vodu, objavila som sa trošku ďalej od nej. Porušuje ale nie úplne ... myslím ... Poviem jej potom. Jej smerom hodím kunai ktorý som mala v rukách. Dopadne jej pred nohy. Dáme menší zápas? Usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:40 pm

Přikývla jsem a na chvíli si sundala masku. Chtěla jsem s ní bojovat s pohledem z očí do očí. Pravou rukou, kterou jsem se opírala o zem a zároveň v ní držela masku, jsem nepozorovatelně utvořila pečetě, zatímco jsem po ní házela senbony. Vím, že je to tah do vzduchu, protože má skvělé kekkei genkai a hlavně senbonů se vyhne lehce, ale pro přípravu mi to stačilo.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:43 pm

Senbony mi prechádzali telom a ja som nechápala, prečo to robí? Veď vie že to so mnou nehne. Kso zabudla som si katanu. Postavila som sa do bojového postoja a čakala som čo urobí.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:51 pm

Jak jsem čekala, senbony byly k ničemu, ale to nevadilo. Pohnula jsem rty a sotva slyšitelně, to by někdo musel stát metr přede mnou a nebo mi odezíral ze rtů, aby to věděl, jsem vyslovila název jutsu.
,,Hyouton: Deisuku no Jutsu." vlhké částice vzduchu se zformulovaly do tvaru 10 neviditelných disků, které jsem řídila pohybem ruky. Stále jsem seděla na zemi, nepotřebovala jsem vstát. Upřeně jsem se jí dívala do očí, bez úsměvu, ale se spokojeností, jsem pohla rukou. Těsně kolem ucha jí proletěl první disk, který ji trochu řízl do tváře. Opravdu spokojeně jsem sledovala táhnoucí pramínek krve z její tváře a postavila se. Stoupla jsem si před ni a palce jí krev setřela a krev olízla. Během působení u Oininů jsem si na krev zvykla. Oční kontakt jsem neztrácela.
,,Tohle jutsu znáš, jestlipak už jsi přišla na to, jak se mu vyvarovat?" šeptla jsem a odskočila od mí metr.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 5:59 pm

Usmiala som sa a popraskala som si krk. Suitongun ... Pošepkala som a postavila som sa do bojovej pozície. Rýchlym pohybom som vytiahla druhý kunai ktorý som mala na nohe, privrela som oči. Nepotrebovala som vedieť či tam disky sú alebo nie sú. Hľadala som dieru v jej obrane.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:10 pm

Sledovala jsem její počínání a znovu pohla rukou rukou. Dva, teď už z devíti disků, jí mířily každý na jednu ruku, ve snaze je poranit, aby nemohla používat jutsu. Mezitím jsem se kousla do rtu, ze kterého mi stekl slabý pramínek krve. PAlce jsem si ho setřela a krví přejela po pečetích na levé ruce
,,Kuchiyose no Jutsu." v ruce se mi objevila kosa. Neútočila jsem, sledovala jsem všechny její reakce a snažila se neztratit oční kontakt.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:13 pm

Uškrnula som sa keď mi disky poranili ruky, rany sa hneď zacelili. Som voda, nezabúdaj ... Pošepkám a rozpadnem sa. Na zem dopadnú kvapky vody ktoré sa akoby vsiaknu do zeme. Objavím sa 5 metrov za ňou. Suiton: Teppōdama! Vykríknem a z úst na ňu vystrelím obrovský vodný náboj.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:20 pm

V duchu jsem se zamračila, na povrch jsem znád nic nedala. Úplně jsem zapomněla, že se rozpadne na vodu. Měla jsem chuť si vynadat. Jednou rukou, protože v té druhé jsem držela kosu, jsem utvořila pečetě.
,,Suiton: Mizu rapa!" vyslala jsem na Yuuki vodní vlnu, která se střetla s jejím útokem, což vytvořilo menší výbuch. Zmáčelo nás to, respektive mě, Yuuki byla jako vodník, pořád suchá, ve vodě i na souši. Za vrtěla jsem hlavou, abych dostala slepěné mokré prameny vlasů z obličeji, načež jsem si rukou vlasy prohrábla, aby nebyly jako rákosí. Na vlasech jsem si celkem zakládala. Byly jemné a dlouhé do pasu.
,,Hezké." pochválila jsem ji, i když stále bez úsměvu. Disky jsem zrušila a zbytek čakry z disků se mi vrátil. Dále jsem čekala na její výpad.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:26 pm

Arigato! Usmejem sa a jemne sa ukloním. Zablýskne sa mi v očiach. Raiton: Kangekiha ... Pošepkala som do ticha. Nič sa nestalo, teda Himi to nemohla vidieť. Zmenila som sa na bombu. Stačilo ak by sa priblížila. Denpō Sekka! Zakričala som a rukou som buchla do zeme, poslala som pásy bleskou smerom na Hitomi.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:32 pm

Odrazila jsem se a vyskočila do vzduchu. Do nohou jsem použila čakru, takže jsem mohla vyskočit o něco rychleji a výš. Ve zduchu jsem poskládala pečetě.
,,Hijutsu: Kirisame." Dopadla jsem navětev jednoho ze stromů a z nebe se spustil drobný déšť, který začal vysávat Yuuki čakru. Přestože pršelo i na mě, mě to nic neudělal, protože jsem to poslala proti Yuuki. Dále jsem ji upřeně sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:34 pm

Ucítila som to, Suitongun nie je príliš závislý na chakre. Rozpadla som sa na vodu a rýchlo som sa plavila medzi kvapkami dažďa. Zozadu som vyšla po strome a sformovala sa mi na ňom polovica tela, priložila som Hitomi kunai ku krku.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:42 pm

Během chvíle se mi Yuuki ztratila z dohledu. Neznervozněla jsem, dále jsem stála na tom samém místě, ani jsem se nepohla. Ucítila jsem studené ostří na svém krku.
,,Škovná.." šeptla jsem. V tu chvíli musela Yuuki cítít ostří kosy, kterou jsem z ruky nedala ani na chvíli, na svém bříšku. Protože kosa není nejmenší, krásně dozadu za mě dosáhla.
,,Ale tímto je konec." šeptla jsem znovu a sklonila hlavu, čímž mi prameny vlasů spadaly do obličeje a do očí.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:45 pm

Rozpadla som sa na vodu a dopadla som pod strom kde som sa zložila. Bolel ma bok a fľak na ňom sa zväčšoval. Neukazovala som to ale. Blbé jedy ... Zostala som teda ležať na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:52 pm

Ve chvíli, kdy ostří kosy tlačilo pouze na vzduch, zbraň zmizela. Ladně jsem seskočila dolů a déšť ustal. Byla jsem celá mokrá, kapala mi voda o blečení a i vlasů, po těle mi studené kapky sjížděly a oblečení se na mě nepříjemně lepilo a obepínalo celou postavu. Klekla jsem si vedle Yuuki a zadívala se na ni. Jednotlivé pramínky vlasů se mi lepily na obličej a skoro jsem přes ně neviděla, ale to nevadí. Stejně tolik let nosím masku a do obličeje mi není vidět. Něco se mi na Yuuki nezdálo, ale nijak jsem to nekomentovala. Nestarala jsem se o to, pokud to nechtěla ona.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:58 pm

Kunai ktorý dopadol vedľa mňa som rýchlo využila a porezala som si ranu. Začalo z nej vytekať nepríjemné množstvo krvi, ešte som to liečiť nemohla. Kso aj z jedom ... Počkala som pokiaľ vytečie dostatok krvi a začala som si to liečiť.
Návrat nahoru Goto down
Hitomi Yamada
Oinin vůdce
Hitomi Yamada


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 13. 11. 11

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 7:03 pm

Celé jsem to se zájmem pozorovala. Viděla jsem to u Yuuki už párkrát, ale vždy mne to fascinovalo. Yuukiina krev se mísila s vodou, která díky nám všude kolem byla, takže není divu, že ušpinila i nás obě.
,,Proč jsi s těmi jedy už nepřestala?" nespustila jsem oči z její rány, která se pomalu začala zacelovat díky jejímu léčení.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Dec 12, 2011 7:06 pm

Toto nie je môj jed, ten baka ktorý ma prerazil katanou na nej mal nejaký povlak a ja zatiaľ neviem protijed ... Kusnem si do pery. Gomene, zašpinila som Vás ... Okomentujem to. A vy ešte stále pokračujete z jedmi alebo nie .. ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkové místnosti - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové místnosti   Tréninkové místnosti - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové místnosti
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tréninkové prostory
» Tréninkové prostory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Kirigakure no sato-
Přejdi na: