PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Nobuya

Goto down 
AutorZpráva
Nobuya
Tsuchikage
Nobuya

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 07. 11. 11

PříspěvekPředmět: Nobuya    Mon Nov 07, 2011 8:42 pm

Meno
Nobuya

Priezvisko
-

Prezývka
-

Pohlavie
Mužské

Výška
187 centimetrov

Váha
86 kilogramov

Krvná skupina
AB

Vek
34 rokov

Povaha
Nobuya má pomerne agresívnu povahu. Jeho povaha má taktiež aj vplyv na jeho rozhodnutia. Nerád si necháva radiť od ľudí mimo jeho dediny.

Obľúbené
Rád z niekoho robí fašírku. Taktiež rád obdivuje svoju namakanú postavu.

Neobľúbené
Je nerád, ak niekto robí fašírku z neho... aj keď sa to stalo len raz a vo sne.

Hodnosť
Tsuchikage

Klan
-

Kekkei genkai
-

Zameranie
Ninjutsu a Taijutsu

Zaujímavosti
Nobuya nemá rád slabých a hlúpo uvažujúcich ľudí. Má k nim prirodzené antipatie, ktoré dáva najavo či už uštipačnými poznámkami, rôznymi opravami alebo niečim iným.

Techniky
Dojou no Jutsu
Kyokutan chiyu no Jutsu
Tsuchi nen no Jutsu
Dojou chakura gein no Jutsu
Dojou Idou
Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu
Doton: Kajūgan no Jutsu
Iwa Bunshin no Jutsu
Doton: Domu
Doton: Moguragakure no Jutsu
General skills!

Ciele
Nobuyovím cieľom je, aby zaistil jinton pre svojho nasledovníka, ktorého si vyberie spomedzi tých najoddanejších ninjov z Iwy. Jeho druhým cieľom je, aby spravil z Iwy tú najmocnejšiu dedinu. Samozrejme, aj ciele môžu meniť.

Minulosť
Keď sa Nobuya narodil, nikto ani len netušil, že z neho vyrastie taký grobian. Študoval ninja umenie vo svojom klane, ktorý ho poslal do do sveta keď dovŕšil vek 15 rokov. Nobuya cestoval po svete a navštívil rôzne jeho kúty. Asi vo veku 18 rokov, keď sa už vracal späť na miesto, kde ho očakával jeho klan mierne zablúdil. Vôbec netušil, že toto nevinné asi dva týždne trvajúce blúdenie z neho spraví ninju tak mocného, že sa mi v zemi Zeme nik nevyrovná. Nobuya sa totiž dostal do svetu neznámej jaskyne, kde získal dar a zároveň aj prekliatie. Dojou no Jutsu, názov kinjutsu, ktoré Nobuya v jaskyni získal. Toto kinjutsu zmenilo jeho telesnú štruktúru a poskytlo mu moc o akej mnohí len snívajú. Stal sa zemou.
"Nový" Nobuya sa takto vrátil späť do svojho klanu a keď sa ho tam pýtali, čo všetko zažil, rozpovedal im svoj príbeh. V klane sa potom o ňom začali šíriť reči typu, že monštrum. Nobuyovi to však nevadilo, radšej byť mocné monštrum ako nejaký slaboch, aj keď ľudský.
Nobuyov život sa vliekol, trénovanie techník, žold a zasa trénovanie. Časom však prišli správy, že klany v iných zemiach sa začali zjednocovať a vytvárať dediny. To by mohlo znamenať problém, a aby zem Zeme vyrovnala sily, potrebovala taktiež svoju vlastnú dedinu a vodcu. Klany sa zjednotili a nastal problém, kto bude vodcom? Napokon sa rozhodlo, že vodcom bude ten najmocnejší ninja v zemi Zeme. PO drobných dohadoch sa vybrali favoriti rôznych klanov, medzi ktorými bol aj Nobuya.
Začali boje, niektorí ninjovia zomreli, iní boli porazení... jediný neporazený bol Nobuya, ktorý vďaka tomu získal titul prvého tsuchikage. Iwagakure no Sato bola sformovaná a teraz robí to, čo chce feudálny pán, aby bolo robené.

Obrázok
vzhľad:
 

_________________
Dojou no Jutsu
Dojou Idou
Kyokutan chiyu no Jutsu
Tsuchi nen no Jutsu
Dojou chakura gein no Jutsu
Kajūgan no Jutsu
Domu
Iwa Bunshin no Jutsu
Moguragakure no Jutsu
Genkai Hakuri no Jutsu
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Nobuya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vaše postavy-
Přejdi na: