PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Yoshiro Uchiha

Goto down 
AutorZpráva
Yoshiro Uchiha
Hokage (Vůdce klanu Uchiha)
Yoshiro Uchiha

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 11. 11

PříspěvekPředmět: Yoshiro Uchiha   Mon Nov 07, 2011 3:41 pm

Jméno: Yoshiro
Příjmení: Uchiha
Přezdívka: Yoshi
Pohlaví: Muž
Výška: 172 cm
Váha: 68 kg
Krevní skupina: AB
Věk: 27
Povaha: Tichá, vážná, pozitivní.
Oblíbené: Dango, svůj klan, Konohu.
Neoblíbené: Nezasloužile arogantní lidé, Senju klan, maso, děti do 12 let, sprosťáky, provokativní a sprosté holky.
Hodnost: Hokage, aktuální vůdce Uchiha klanu.
Klan:
Kekkei genkai:

Yoshira EMS:


Elementy:
Zaměření:
Jako vůdce klanu Uchiha se počítá do skupiny nejsilnějších ninjů vůbec na celém světě. Za svůj mladý věk dokázal ovládat mnoho bojových stylů a utkávat se s nejsilnějšími vůdci klanů. Byl narozen s již silnou chakrou, kdy dokonce i zkušenější ninjové z klanu Uchiha předvídali, že bude velmi silný a nahradí post starého vůdce klanu Uchiha.

Taijutsu
Ačkoliv je Yoshiro v taijutsu zkušený, používá spíše meč, kdy dokáže pouhým mečem porazit mnoho protivníků najednou. Lehce se motá kolem protivníky a přitom je seká. Jeho bojový styl může připomínat elegantní tanec, jelikož je velmi obratný a mrštný. Pokud aktivuje sharingan, je téměř nemožné ho zranit, jelikož s předvídáním pohybů dokáže vykrýt veškerý taijutsu útok, navíc jako jediný z klanu Uchiha dokáže zkombinovat genjutsu s taijutsu, při soustředění na útok mečem, nebo pěstmi, dokáže uvrhnout ostatní protivníky (respektive protivníka) do genjutsu a tak je znehybnit a zastavit například jejich útoky.
Má rychlé reflexy a je velmi rychlý. Dokáže například pouhým kopem porazit slabšího protivníka a je schopný se vyhýbat rychlým útokům bez obtíží a lehce vykrýt i útoky silnějších ninjů.

Ninjutsu
Yoshiro je velmi pokročilý v používání ninjutsu, kdy dokáže používat i silné techniky určené jen pro specialisty na katon. Jedno z těch jutsu je Katon: Gōka Mekkyaku, na které je potřeba několik vodních zdí, aby bylo zastaveno.

Dōjutsu
Sharingan
Yosihro dokázal vyvinout sharingan v nízkém věku, což mu již za ty roky udělalo se sharinganem velké pouto a získal tak mnoho zkušeností, díky používáním jej skoro v každé bitvě. Dokáže pouhým pohledem uvrhnout protivníka do silného genjutsu a jelikož je známý, každý, kdo s ním již bojoval, se mu nedívá do očí. Díky zkušenostem s používáním sharinganu, ho dokáže používat dlouho bez větší ztráty chakry.

Mangekyō Sharingan
Yoshiro byl první, kdo vyvinul Mangekyō Sharingan v jeho klaně. S těmito oči byl ještě více respektován v klanu Uchiha a stal se plnohodnotným vůdcem. Používal ho velmi často a tak po několika měsících oslepnul, proto byl donucen si vzít oči své sestry a tak získal nový Eternal Mangekyō Sharingan. Yoshirova schopnost nových očí, spojených z jeho sestry a z jeho samotného, byla ovládání bijuu, kterou zjistil při boji s Kyuubim. S těmito oči dokázal po dlouhé době opět používat Susanoo. Jeho Susanoo má schopnost vytvořit na zádech také susanoo, což mu dovolilo bojovat s více protivníky najednou ještě snadněji. Obrana jeho Susana je neuvěřitelně silná, kdy dokáže zastavit i velmi silné ninjutsu techniky ve své první formě bez jediného zranění. Jeho Susanoo vlastní dva meče, které jsou prohnuté.
Yoshiro dokáže používat Yasaka no Magatama, kdy se vytvoří velký počet magatama, které hodí na nepřítele.

Zajímavosti: Ačkoliv Susanoo vzniká spojením dvou technik, Amaterasu a Tsukoyumi, Yoshiro ovládá Susanoo ačkoliv tyto dvě techniky neumí. Jeho speciální technika Eternal Mangekyo Sharinganu je ovládání bijuu. Dokáže rozumět řeči sokolů, což se stává jeho výhoda při boji, kdy ze začátku vyvolá několik sokolů a hodí nad bojiště a sokolové ho varují před útoky.
Jutsu na začátek:
Kage bunshin no jutsu
Kuchiyose no jutsu (Sokoli)
Keiyaku Fūin
Fuuka Houin
Sanzengarasu no Jutsu
Kokuangyo no Jutsu
Magen: Kyō Tenchi-ten
Magen: Kasegui no Jutsu
Yasaka no Magatama
SUSANOO
Yoshiro's Susanoo ribcage:
 

Yoshiro's incomplete Susanoo:
 
Katon: Gōkakyū no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu
Katon: Hōsenka Tsumabeni
Katon: Gōka Mekkyaku
Hi no Maki
Kirigakure no Jutsu
Suiton: Daibakuryū
Suiton: Mizuame Nabara
Suiton: Suigadan
Suiton: Suijinheki
Inventář:
Kama - Dlouhá kama, připomínající kosu, je propojena s gunbaiem pomocí řetězu.:
 
Gunbai - Velký, béžový gunbai, který je napojen na kamu.:
 
Brnění - Červené brnění z kovu, které ovšem nepokrývá celé tělo.:
 
Meče:
 


Cíle: Dotáhnout Uchiha klan daleko, aby byl známý po celém světě. Chránit Konohagakure no Sato.
Minulost: Yoshiro se narodil v malé rodině, která byla tvořena matkou, otcem a sestrou. V rodině žil normální život až do 5 let a poté začal trénovat své kekkei genkai. V 8 letech se mu podařilo vyvinout sharingan a ve svém věku měl vysoký talent na katon, ačkoliv to je klanová specialita, tak on v něm vynikal. . V 14 letech již měl sharingan se 3 tomoe a neměl žádnou konkurenci ve své věkové kategorii. V 17 zdokonalil své genjutsu a ninjutsu na úroveň, které nemohl konkurovat v té době nikdo z klanu, proto se stal v pouhých 17 vůdce klanu. Když mu bylo 19, byl navrhnut klanem Senju nápad, že každá země bude mít svou vesnici. Tudíž klan Senju vytvořil pomocí Mokutonu vesnici Konohagakure no Sato, kam se dostal také Yoshiro a jeho klan spolu s dalšími známými klany (Aburame, Inuzuka atd.). Postupem času se vesnice dohodla, že zvolí vůdce vesnice, Hokageho. Na tento post byl nakonec zvolen Yoshiro Uchiha.
Pár let potom, co se stal hokagem, na něj zaútočila maskovaná žena. Yoshiro s ní bojoval a při posledním útoku málem zemřel, ovšem žena přestala útočit a nechala se probodnout. Poté, když se Yoshirovi utvořil Mangekyo Sharingan, zjistil, že to byla jeho sestra, která právě zemřela se slovy, že nechtěla, aby vládnul takový slaboch a že nakonec uspěl. Yoshiro získal mangekyo sharingan a poté zjistil od rodičů, že sestra pouze chtěla, aby Yoshiro nadále vládnul klanu a vesnici. Poté si vzal její Mangekyo sharingan a získal Eternal Mangekyo sharingan. Pár let po smrti jeho sestry z neznámých důvodů zaútočil Kyuubi na vesnici, Yoshiro si chtěl otestovat svou novou sílu, proto ihned použil Eternal Mangekyo Sharingan a zjistil tak jeho schopnost, ovládat bijuu. Kyuubi odtáhnul mimo vesnici a je aktuálně jediný, kdo ví, kde je. Yoshiro v klanových bitvách objevil další schopnost a to Susanoo. Yoshiro již 8 let vládne Konohagakure no sato a čeká, jak se jeho život dále vyvine.
Obrázek vaší postavy:
Spoiler:
 
Kontakt na vás (Nejlépe skype, icq): skype: naruto1171
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto4u.forumczech.com
 
Yoshiro Uchiha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vaše postavy-
Přejdi na: