Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dom neďaleko Kirigakure

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 8:51 pm

Od dnes ... trénovala som ho v chodení po vode ... Chce sa pridať k Oininom. Usmejem sa, bola som mokrá na kosť. Umm ... musím ti nájsť niečo na prezlečenie ... Zamumlala som a odkráčala som do svojej izby, mala som v nej košeľu a nohavice ktoré som nosila občas keď som mala nostalgickú náladu. Kľudne choď do kúpelne, prezleč sa ... Usmejem sa naňho a ukážem mu kde kúpeľňa je.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 8:55 pm

"Dobre ... "
Odpovedal som stručne a prešiel som do kúpeľne .
Zatvoril som za sebou a dal som si dole vrch môjho kimona dole .
Ostal som len v košeli tá už mokrá nebola .
Poutieral som si aj vlasy aj tie boli dosť mokréé, ale potom som si ich radšej popravil .
Vyšiel som z kúpeľne .
"Vidím to tak že sa pôjdem ostrihať ... "
Povedal som skôr pre seba .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 8:58 pm

Ja som si niesla svoje veci na prezlečenie. Prečo ... ? Mne sa to tak páči ... Jemne som zčervenala a zavrela som sa v kúpeľni. Prezliekla som sa do trička a kraťas. Vyšla som vonku a usmiala som sa. Dáš si čaj? Alebo niečo ... ? Spýtala som sa ho.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 9:00 pm

"Čaj si dáám kľudne ... "
Odpoviem a prezriem si ju .
"Tuším budem mať rád viac leto .... "
Povedal som pri pohľade na ňu .
Akosi som ju nespustil z očí .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 9:03 pm

Sčervenala som no usmiala som sa. Ukázala som na gauč, nech si sadne a odkráčala som znovu robiť čaj. Hneď ako bol hotový, priniesla som mu ho a podala som mu hrnček do rúk, sadla som si na gauč a povedala som. Nemôžeme robiť veľký hluk ... ešte zobudíme Akia ... Prešla som si rukou vo vlasoch.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 9:05 pm

Než to ona priniesla ja som už sedel .
"Umm dobre budem potichu teda ... "
Poviem a ochutnám trocha z čaju teda upijem si a potom ho vrátim .
"A čo ešte platí to že by si mi sem tam navarila ?"
Opýtal som sa zo žartu predsa len to nebolo nutné .
"Čo inak tvoje zranenie ?"
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 9:09 pm

Usmiala som sa. Tak ak ti to nevadí, navarím čo len chceš ... Poviem potichu. Zlepší sa, teoreticky je na tom lepšie než pred týždňom avšak ... stále to nie je ono ... Poviem mu a prejdem si po boku, potom trochu nadvihnem tričko a ukážem modrinu. V tomto je jed ... už pár týždňov. Nemôžem s tým ísť do nemocnice, mohla by som nakaziť iných ... vytratí sa to. Usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 20, 2011 9:19 pm

"Yuuki ... mala by si s tým ísť k lekárovy alebo ako som ti povedal ja ti ho kľudne donesiem aj za tebou ale nemôžeš toto v sebe mať kto vie čo presne za jed to je ... a aké budú jeho následky v takom dlhom intervale ."
Vzdychol som si .
"Hovorím nie len teraz ale aj predtým som sa o teba v tomto bál ... a nechcem nech sa ti niečo stane aj keď hovoríš že sa to vytratí čo ak nie ?
Neriskuj to radšej ."
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 2:26 pm

Risk je vo väčšine prípadov zisk nie? Usmejem sa naňho. Ty si toho dôkazom ... Dodám potom. A lekára fakt nie! To nie! Oh! Mala by som niečo uvariť ... dáš si tiež nie? Už je skoro polovica dňa v ťahu ... spravím ramen ... Zamumlala som do ticha. Odbehla som potom do kuchyne a pustila som sa do toho.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 2:41 pm

"Nóó hej ... kľudne .. "
Ja som v tichosti šiel zaa ňou predsa len možno by sa nejako priučíím preto som ju sledoval radšej ako to ide jej .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 2:47 pm

Ako som krájala zeleninu, cítila som že je za mnou. Chceš mi pomôcť? Spýtala som sa ho a otočila som sa.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 2:55 pm

"Tó radšej nie je pravda že som skvelý vo všetkom !
Ale ešte ti tu v tom spravím neplechu radšej to nechám na tebe v tomto si asi lepšia než ja a to teda určite ."

Odpovedal som keď som sa pozeral smerom k nej .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:00 pm

Zasmiala som sa, dokrájala som zeleninu a dala som variť vodu. Robila som všetko rýchlo a o chvíľku som mala ramen pekne pripravený. Vzala som trošku na lyžičku, pofúkala som ju a pozrela som sa na Minaa. Skús či je dobrý, asi by som tam mala niečo pridať ... Sŕknem si trošku z tej lyžičky a potom s ňou prídem k Minaovi.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:05 pm

Pristúpil som o trošku ešte aj ja lyžičku som si prichytil mojou rukou a usŕkol som si .
Bolo to dosť dobré oproti tomu čo som jedával toto bol naozaj rozdiel .
"Že ja som za tebou nechodil skôr .... "
Okomentoval som to takto predsa len keby bolo na mne ja by som už nič nepridával .
Návrat nahoru Goto down
Akio Yamada
Gennin
Akio Yamada


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 16. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:10 pm

Trochu jsem se zavrtěl a nespokojeně zamrčel, když mě sáh začal budit čumákem."hmeemmm....ještě chvilinku...." Trochu jsem se od něj odtáhnul a víc se zavrtal do deky. Ten však nedal pokoj a chytil tu deku do zubů a jedním trhnutím mi ji sebral."Nee... prosím... vrať mi jí..." Začal jsem hned odporovat a stočil jsem se do klubíčka. Pod dekou bylo příjemně teplo a já měl stejně věci v druhé místnosti a ve spodním prádle bylo prostě líp pod ní. Snažil jsem si rychle na sebe přitáhnout její plášť, ale ten mi taky sebral jedním skokem."Saahu, ty si hrozný...stejně mě nedonutíš vstávat..." Vyplázl jsem na něj jazyk a neměl v plánu se nějak hnout. Ale on měl asi jiný názor. V mžiku mě chytil za lem boxerek a vyhodil mě rychle na hřbet. Já jen překvapeně vyjekl. To už si však tygřík kráčel z pokoje ven."To nebylo fér..." Zamručel jsem ještě a udělal si z jeho zad polštář a rukama ho chytil kolem dokola, jak to jen šlo. Aspoň těch pár vteřin jsem si chtěl ještě užít spánku.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:12 pm

Zasmejem sa, začujem hluk. Saah pricupkal spolu z Akim. Zasmiala som sa a prišla som k nim. Saaha som pohladkala a Akiovi som rozstrapatila vlasy. Toto je Akio! Môj, dá sa povedať že žiak. Usmejem sa a otočím sa na Minaa. Akii, vstávaj ... prezleč sa a poď sa najesť. Pôjdeme trénovať .... Otočím sa znovu ku Akiovi.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:17 pm

Ja som si prezrel toho jej "študentíka"
Ako vždy som si pomyslel že to je akési "decko" .
Takže som sa oňho nezaujímal ale zasa nechcel som Yuuki nejako niečo povedať ona vedela ako ja môžem študentou XD .
Návrat nahoru Goto down
Akio Yamada
Gennin
Akio Yamada


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 16. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:18 pm

Pootevřel jsem oko a podíval se na Yuuki. Malinko jsem se pousmál a pak se podíval na toho muže."Zdravím a dobré ráno..." Zabrblal jsem do kožichu. Na to cuchání vlasů jsem si začal vážně zvykat. Vůbec by mě nevadilo, kdyby mi to dělala furt."No už vstávám..." Ať jsem chtěl nebo ne, tak jsem nakonec pomalinku z tygříka slezl...no...spíše se sesunul. Z námahou jsem se postavil a začal hledat svoje věci."Ehm... nevíte kde mám věci?" Zeptal jsem se Yuuki rozespalým tónem.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:23 pm

Zohla som sa a podala som mu veci. Oslovuj ma Yuuki prosím ... a nevykaj mi zas tak stará nie som ... Usmiala som sa. Dáš si rámen nie? Potom môžeme ísť trénovať ... som zvedavá na to čo povedala Mizukage ... Zamyslela som sa a odkráčala som do kuchyne k Minaovi. Jemne som doň šťuchla. Hlavne sa nenafukuj ... Povedala som potichu a vyplazila som naňho jazyk. Nabrala som rámen do misiek a položila som ich na barový pult ktorý som mala v kuchyni. Ja sama som si sadla na drez a začala som jesť svoj rámen. U mňa platilo pravidlo, vždy jedz tak aby si mal pohodlie, a toto bola moja obľúbená poloha!
Návrat nahoru Goto down
Akio Yamada
Gennin
Akio Yamada


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 16. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:35 pm

Došel jsem k ní a vzal si věci."Tak dobře Yuuki-sa...Yuuki-chan..." Hřejivě jsem se usmál a rychle se oblékl a drápy si jako vždy připnul kolem pasu. Trochu zacinkali a rozkývali se, ale zase hned uklidnili."Jasně... dám si..." Znova jsem se jen usmál a skočil si do koupelny na rychlo upravit vlasy a trochu se umýt. Hned jsem se vrátil zpátky a došel do kuchyně, kde jsem se vyhoupl na stoličku a pustil se do jídla, ale pomalu. Nerad jsem jedl rychle."Je to opravdu výborný..." Řekl jsem už s prázdnou pusou, ale hned si zase nabral...
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:43 pm

Usmiala som sa. Bolo príjemné počuť niekoho kto mi pochválil jedlo. Bolesť sa mi do brucha vracala no neukazovala som to na sebe. Bola som zvyknutá na takéto veci. Položila som misku do drezu a šla som na verandu. Až dojete, poďte za mnou ... Minao ty mi pomôžeš ... Usmiala som sa naňho. Neobúvala som sa, kráčala som do stredu jazierka.
Návrat nahoru Goto down
Minao Yajuu
Jounin (Nibi no Jinchuuriki)
Minao Yajuu


Poèet pøíspìvkù : 187
Join date : 12. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:57 pm

Ja ako som tiež jedol po tom ako ju on pochválil ja som len prikývol lebo som s tým súhlasil no potom povedala aby som šiel zaňou preto po tom čo som to dojedol som odložil misku a zamieril som za ňou videl som že sa neobúva takže asi nebolo treba .
"A čože teraz je v pláne ? "
Tamto minulé že sa nafukujem som teraz nekomentoval aj keď som to mal v pláne jej vrátiť XD .
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 4:04 pm

Ako som stála v strede jazierka otvorila som si prechod ďalej. Moje jazierko bola vlastne časť veľkého vodopádu ktorý skrývali stromy. Pôjdeme hore ... Ukázala som na vodopád, myslím že ho nebolo moc vidno ale kto vie. Minao mal lepšie zmysly.
Návrat nahoru Goto down
Akio Yamada
Gennin
Akio Yamada


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 16. 11. 11

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 4:12 pm

Taky jsem dojedl a odnesl misku do dřezu a hned jí umyl. Rychle jsem vyběhl z domu a též se neobouval, protože jejich boty jsem tam také viděl. Stihl jsem je právě v čas, když Yuuki ukazovala kam bychom měli jít."Hm...páni... máš to tu ale pěkný..." Usmál jsem se a čekal, až vyrazí. Pořád jsem, ale sledoval vodu pod sebou jako bych se měl, co nevidět propadnout. Stále jsem se cítil trochu nestabilní, ale nebylo to tak zlý.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki Botan
Oinin
Yuuki Botan


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 12. 11. 11
Age : 28

Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 21, 2011 4:20 pm

Ideme trénovať to ako si poradíš v hroznom podnebí ... nebude to ťažké ale priprav sa ... Poviem Akiovi. Ukážem aby prišli bližšie. Minao, aspoň budeš mať čo učiť tvojho študenta ... Zasmejem sa. Prídem k Akiovi. Na vodopád budeme šplhať. Budeš musieť šplhať bez použitia chakry rozumieš? Ak náhodou spadneš, neboj sa nenarazíš o skalu a moja voda ti neublíži. Nič sa ti nestane. Sleduj okay? Usmejem a prikročím k vodopádu. Skaly sú ostré no musí to prekonať. Taktiež nápor vody je silný, pár krát sa šmykne aj mne ale vždy sa vyšvihnem hore. Po pár minútach som na skale hore. Až vyjdeš hore poviem ti čo budeme robiť ďalej ... Zamávala som mu. Dnes bolo príjemné teplo a moju vodu z dola ohrieval aj Saah. Potrebujem zohnať zvitok privolávania ... Z rany na boku mi šla krv ale voda to príjemne maskovala. Liečila som si ju a mala som zapnutý aj Suitongun keby niečo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom neďaleko Kirigakure   Dom neďaleko Kirigakure - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dom neďaleko Kirigakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Okolie Kirigakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Kirigakure no sato-
Přejdi na: