PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Shirotsuki Hyuuga

Goto down 
AutorZpráva
Shirotsuki Hyuuga

Shirotsuki Hyuuga

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 11. 11

PříspěvekPředmět: Shirotsuki Hyuuga   Sat Nov 19, 2011 4:46 pm

Jméno: Shirotsuki
Příjmení: Hyuuga
Přezdívka: Shi-chan, Shiro-chan
Pohlaví: Holka
Výška: 157
Váha: 41
Krevní skupina: AB
Věk: 17
Povaha: Shirotsuki je takej kľudnejšej povahy ktorá sa však dokáže v momente zapáliť. Má pevné presvedčenie o nadradenosti klanu Hyuuga. Často sa usmieva, vlastne sa s ňou dá celkom dobre baviť, má taký normálny zmysel pre humor, niekedy je troška hanblivá, hlavne keď sa jej niekto páči. Niekedy máva menšie stavy, kedy si myslí že je snáď ten najhorší shinobi na svete, moc si totiž neverí.
Oblíbené: Tréning, jedlo /je úplne jedno aké/ a pozeranie na mesačnú oblohu
Neoblíbené: Nemá moc v láske Uchiha klan.. vlastne nemá rada žiadne ostatné klany okrem toho hyuuga klanu do ktorého patrí
Hodnost: Kunoichi / nikdy nerobila žiadne skúšky, celý život žije iba u klanu Hyuuga a tým pádom za sebou nemá nič ako akadémiu či chuninske alebo jouninske skúšky
Klan: Hyuuga
Kekkei genkai: Byakugan
Elementy: Fuuton
Zaměření: Taijutsu, je to jej hlavné zameranie ktorému sa venuje celý život. Jej sekundárne zameranie je ninjutsu a lekárske ninjutsu ktoré sa však ešte iba učí používať.
Zajímavosti: Nenosieva obyčajnú čelenku Konohy, vlastne máva niečo ako "polomasku" alebo ako to povedať (Viz obrázok) tá jej zakríva čelo, oči a časť tváre..
Jutsu na začátek:
Jūken
Shōtei
Chakra senbon
Hakkeshō Kaiten
Hakke Sanjūni Shō
Hakke Rokujūyon Shō
Hakke Hyaku Nijūhachi Shō
Hakke Kūshō
Shugohakke Rokujūyon Shō
Inventář: ZVN (Shurikeny, Kunaie, lanká, výbušné lístky)
tenké reťaze
Cíle: Žiadny konkrétny ciel nemá, proste chce pomáhať klanu Hyuuga
Minulost: Shirotsuki mala celkom jednotvárnu minulosť. Odmalička na ňu mali rodičia veľké nároky, na jej tréning a na to ako sa bude jej život ďalej vyvíjať. To je tiež dôvod prečo ich moc nemala rada. Stále po nej chceli len jednu vec a to tréning, tréning a tréning. Aj tak ju však mali radi, ona si to však moc neuvedomovala. Intenzívne trénovať začala už asi odvtedy, čo sa naučila chodiť.. aj keď to v tom veku pochopiteľne nebolo nič zložité. Neskôr sa však učila aj bojovať, naučila sa používať rôzne postoje pri Hyuuga taijutsu a v celkom mladom veku sa naučila používať Juuken. Mohla mať tak štyri až päť rokov. Stále však žila v nie moc početnom klane, klan Hyuuga sa stále ani nerozdelil na hlavnú a vedľajšiu vetvu, vládu nad klanom sa ujala istá kunoichi ktorú Shiro troška obdivovala.. vlastne celkom dosť.. no vďaka tomu že sa zatiaľ nezaviedli prekliate pečate klanu hyuuga, ju stále nevlastnila. Tým pádom mala neobmedzené možnosti, čo sa techník s byakuganom týka. Po nejakom čase sa z nej stávala stále silnejšia a silnejšia kunoichi, aj keď nikdy nenavštívila akadémiu a tým pádom sa nikdy oficiálne nestala ani geninom. Nevadilo jej to, pre ňu totiž hodnosti moc neznamenajú. Začala sa tiež zaujímať aj o iné odbory ako je Hyuuga taijutsu.. ako napríklad Ninjutsu a lekárske ninjutsu.. v týchto oboroch je však neskúseným začiatočníkom a momentálne stojí pred veľkým rozhodnutím.. chce totiž ísť za momentálnou vodkyňou klanu Hyuuga no.. hanbí sa !.. často s ňou nehovorila, aj keď chcela no.. proste má strach že sa pred ňou totálne znemožní.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yoshiro Uchiha
Hokage (Vůdce klanu Uchiha)
Yoshiro Uchiha

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 11. 11

PříspěvekPředmět: Re: Shirotsuki Hyuuga   Mon Nov 21, 2011 1:50 pm

Povoleno

_________________
Jutsu:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://naruto4u.forumczech.com
 
Shirotsuki Hyuuga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Vaše postavy-
Přejdi na: