Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vstupní brána

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Yoshiro Uchiha
Hokage (Vůdce klanu Uchiha)
Yoshiro Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 06. 11. 11

Vstupní brána Empty
PříspěvekPředmět: Vstupní brána   Vstupní brána I_icon_minitimeSun Nov 06, 2011 7:20 pm

Obrovská brána, kterou se vstupuje do vesnice.
Každý, kdo chce vejít do vesnice musí napsat sem!
Vstupní bránu hlídají dva jounini.
Kolem celé vesnice je použita technika
Kanchi Shisutemu Jutsu
Návrat nahoru Goto down
https://naruto4u.forumczech.com
Tanjiro Senju
Vůdce klanu Senju
Tanjiro Senju


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 14. 11. 11

Vstupní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstupní brána   Vstupní brána I_icon_minitimeFri Nov 18, 2011 5:37 pm

Celý klan Senju se nashromáždil u brány a čekali na posledního.
Návrat nahoru Goto down
Tukiyo Senju

Tukiyo Senju


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 17. 11. 11

Vstupní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstupní brána   Vstupní brána I_icon_minitimeFri Nov 18, 2011 5:38 pm

Nakonec jsem před bránu dorazil i já a zase se postavil vedle Tanjira."Tak zábava může začít..." Ale neusmál jsem se, jen trochu zamračil.
Návrat nahoru Goto down
Tanjiro Senju
Vůdce klanu Senju
Tanjiro Senju


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 14. 11. 11

Vstupní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstupní brána   Vstupní brána I_icon_minitimeFri Nov 18, 2011 5:45 pm

"Naším cílem je Uchiha klan. Občany jedině tak zachraňujte.." Řeknu, přičemž chci vstoupit do vesnice, ale vzpomenu si na bariéru, která vesnici informuje o lidech, kteří do ní vstoupí.
"Takže si to nejprve ujasníme." Řeknu, přičemž poručím senzibilovi, který je ve předu, aby vystopoval hokageho. Za chvíli se ozve.
"645.749" Vysloví souřadnice a já ihned rozkážu.
"Zdržte ostatní ninji, já si vemu hokageho.. Poté se stáhneme.." Rozkáže a vkročí rychle do vesnice. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tukiyo Senju

Tukiyo Senju


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 17. 11. 11

Vstupní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstupní brána   Vstupní brána I_icon_minitimeFri Nov 18, 2011 5:49 pm

Pozorně jsem ho poslouchal, aby mi náhodou něco neuniklo. Pak jsem akorát přikývl a otočil se na ostatní."Slyšeli jste Tanjira-san?! Tak jdeme na to! Rozběhl jsem se také do vesnice, ale nenásledoval jsem Tanjira, ale zamířil si to přímo na vršky budov, aby na mě šlo dobře vidět."Musíme mu získat čas, tak sebou hněte a držte, jak nejdéle budete moct!" Zavolal jsem ještě ke skupině senju shinobi, než se rozutekli na všechny strany.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vstupní brána Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vstupní brána   Vstupní brána I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vstupní brána
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vstupní brána
» Vstupní brána
» Vstupní brána
» Vstupní brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Konohagakure no sato-
Přejdi na: